memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 grudnia 2021, 23:31
Prawy kawałek jest za mały
Odpisz
24 grudnia 2021, 15:51
@RoyalPigeon: to jest tost do quja...
24 grudnia 2021, 18:36
A co to zmienia, że to tost? Polska podczas rozbiorów, czyli wschodnia (prawa) część powinna być dużo dużo większa
24 grudnia 2021, 21:48
@RoyalPigeon: zmienia to tyle, że to jest mem zaprezentowany w formie tosta, więc przypi.....anie się o to nie ma sensu XD
24 grudnia 2021, 23:41
Ty się mnie bardziej czepiasz niż ja mema. Zwróciłem uwagę na szczegół, sam mem fajny, wgóręgłos, ale nie mogę powiedzieć, że coś mogłoby być inaczej? Jakoś nie zwyzywałem autora, więc myślę, że nic złego nie zrobiłem Wesołych Świąt
25 grudnia 2021, 00:38
@RoyalPigeon: Wesołych zią
22 grudnia 2021, 13:55
Nie wiem o co chodzi. To jakiś żart historyczny?
22 grudnia 2021, 14:26
Rozbiory
22 grudnia 2021, 19:17
Trochę lipa nie znać takich rzeczy
23 grudnia 2021, 08:12
@thorin13: Jakoś ta wiedza do wczoraj nie była mi potrzebna. Ale te z przyszłego roku już zapamiętam. Słowo :)
22 grudnia 2021, 14:27
Proporcje nie są zachowane Wschodnia winna być największa
22 grudnia 2021, 19:08
@polishplayer21: chopie, to jest tost do cholery XDDD
17 grudnia 2021, 21:46
mmm tosty
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2021, 23:31
Prawy kawałek jest za mały
Odpisz
24 grudnia 2021, 15:51
@RoyalPigeon: to jest tost do quja...
Odpisz
24 grudnia 2021, 18:36
A co to zmienia, że to tost? Polska podczas rozbiorów, czyli wschodnia (prawa) część powinna być dużo dużo większa
Odpisz
24 grudnia 2021, 21:48
@RoyalPigeon: zmienia to tyle, że to jest mem zaprezentowany w formie tosta, więc przypi.....anie się o to nie ma sensu XD
Odpisz
24 grudnia 2021, 23:41
Ty się mnie bardziej czepiasz niż ja mema. Zwróciłem uwagę na szczegół, sam mem fajny, wgóręgłos, ale nie mogę powiedzieć, że coś mogłoby być inaczej? Jakoś nie zwyzywałem autora, więc myślę, że nic złego nie zrobiłem
Wesołych Świąt
Odpisz
25 grudnia 2021, 00:38
@RoyalPigeon: Wesołych zią
Odpisz
22 grudnia 2021, 13:55
Nie wiem o co chodzi. To jakiś żart historyczny?
Odpisz
22 grudnia 2021, 14:26
Rozbiory
Odpisz
22 grudnia 2021, 19:17
Trochę lipa nie znać takich rzeczy
Odpisz
23 grudnia 2021, 08:12
@thorin13: Jakoś ta wiedza do wczoraj nie była mi potrzebna. Ale te z przyszłego roku już zapamiętam. Słowo :)
Odpisz
22 grudnia 2021, 14:27
Proporcje nie są zachowane
Wschodnia winna być największa
Odpisz
22 grudnia 2021, 19:08
@polishplayer21: chopie, to jest tost do cholery XDDD
Odpisz
17 grudnia 2021, 21:46
mmm tosty
Odpisz