Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polish_Soldier

18 grudnia 2021, 14:21

W sumie przez tę pandemię jak tak widać dużo się zmieni, nie tylko w gospodarce światowej i tych innych, ale też w postrzeganiu przez ludzi świata myślę.

Avatar Polalak

19 grudnia 2021, 12:17

@Polish_Soldier: za rok lub dwa lata każdy o tym zapomni

Avatar Lord_Endless

19 grudnia 2021, 18:47

@Polalak: No nie za bardzo. Pomyśl o tym, że świat idzie do przodu i pewne technologie się rozwinęły. Kiedyś każdy komunikator nie miał możliwości rozmowy. Teraz praktycznie każdy serwis społecznościowy ma możliwość kontaktu z osobą z dalekiego miejsca. Kiedyś internet nie był zbyt szybki. Teraz w dobie pandemii przyspieszył, bo wzrósł popyt na usługi w internecie.

Więc koleś, popatrz co się dzieje, a nie gapisz się na czubek własnego nosa.

Avatar Dark_Dante

19 grudnia 2021, 16:26

Chciałbym mieć swoją pracę w zdalnych...

Avatar TheWind

19 grudnia 2021, 16:13

nie do końca się zgadzam z 1

Avatar LordSarus602

19 grudnia 2021, 13:34

Z tym 5 punktem się zgadzam.

Avatar Ooonv

19 grudnia 2021, 12:36

W domu po prostu nie trzeba czekać aż wszyscy skończą, robisz przerwę kiedy chcesz, a nie kiedy trzeba. Jak miałam lekcje sama z nauczycielami (bo byłam w szpitalu i mi załatwili, by nadrobić) to na jednej lekcji omawiałam mniej więcej 5 tematów z polskiego, z matematyki z 2/3 lub cały dział, gdy miałam mieć powtórzenie i nauczycielka mi tłumaczyła dokładnie to czego nie umiem, a nie wszystko jak do całej klasy. Gdy się uczy nie jak w szkole to można łatwiej zobaczyć czego się nie umie, nie czeka się itp.

Avatar Kaowru

19 grudnia 2021, 12:33

co do szkoły to nwm, na zdalnych ciężko się czegokolwiek nauczyć.

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2021, 12:04

Ostatnie wiedziałem już dawno

Avatar StaryZbanowany

18 grudnia 2021, 14:23

Rel

Avatar Bartolinise

18 grudnia 2021, 14:14

to ostatnie to jedynie uniwersalna prawda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Dobrze czasem się oderwać

To by wystarczyło

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Frustrujące

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka