Picie wina jest lepsze, niż picie mleka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Ostry ten sędzia
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2014, 11:00
A czemu tam jest flaga Austrii?
Odpisz
22 marca 2014, 13:00
A nie Łotwy? Tak mi się zdaje jakoś...
Odpisz
8 lutego 2018, 13:58
To jest flaga Łotwy...
Odpisz
3 listopada 2016, 14:58
NAILED IT!
Odpisz
22 marca 2014, 22:32
TO DZIAŁA!!!!
Odpisz
21 marca 2014, 20:49
Lepiej wódki.
Odpisz
21 marca 2014, 21:08
@Witaj: Raz się z tobą zgodzę
Odpisz
21 marca 2014, 21:18
@KapitanOczywisty: A zgódź się dwa razy, możesz.
Odpisz
21 marca 2014, 21:56
@Witaj: Wiesz twój idiotyzm mnie bawi i cię lubię :)
Odpisz
21 marca 2014, 21:59
@KapitanOczywisty: Ja ciebie też lubię :)
Odpisz
21 marca 2014, 22:29
@Witaj: Nie stawiaj tych buźiek nie jestem gejem !
Odpisz
22 marca 2014, 08:42
@KapitanOczywisty: Aha, miło z twojej strony.
Odpisz
22 marca 2014, 09:29
@Witaj: Ciekawa rozmowa ,moge się przyłączyć? ;p
Odpisz
22 marca 2014, 09:40
@Mateokl: No pewnie! Gadamy sobie o tym kto kogo lubi, o piciu i o gejach.
Odpisz
22 marca 2014, 10:12
@Witaj: Geje to lamy ;p
Odpisz
22 marca 2014, 12:20
@Mateokl: Możliwe.
Odpisz
21 marca 2014, 21:33
Tylko kobiety piją wino
Odpisz
21 marca 2014, 21:43
@richter: nie praw da
Odpisz
22 marca 2014, 09:46
@kosmos60: masz sweet awatar
Odpisz
22 marca 2014, 12:01
dzięki
Odpisz