TF2 jako serial z lat '80
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
Dobrze czasem się oderwać
To musiało być męczące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2021, 10:23
Jakim cudem ta gra nie dorobiła się serialu przez tyle lat
Odpisz
21 grudnia 2021, 10:50
@Domkri: podobno Expiration Date było pilotem serialu
Odpisz
21 grudnia 2021, 12:36
@UberScooot: no było, ale valve zrobiło to co umie najlepiej czyli przestali nad nim pracować bo powód X, którego nie znam. Ale prawpodobnie ten serial spotaklo to samo co resztę projektów w valve
Odpisz
23 grudnia 2021, 14:20
@Domkri: Nie do końca, że poprostu przestali pracować. Mieli umowę z adult swim, ale tym drugim nie podobał się czas produkcji odcinków. Valve, myśląc, że jest ważniejsze, odmówiło. Adult swim anulowało umowę.
Odpisz
18 grudnia 2021, 20:57
pyro bez maski
Odpisz
22 grudnia 2021, 11:18
@DRAGON_POLSKA: Z maską nie lepszy
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2021, 20:37
Woźny: Typowy zgred mający wszystko w dupie ostatecznie rozpi.....a głównego złego
Scout: Ulicowy cwaniak
soldier: Policjan był w wojsku
Pyro: Dziwak
Demoman: Uliczny menel każdy go lubi
Gruby: Pracuje w bibliotece
Inżynier: Elektryk na wsi
Medyk: Jedyny lekarz na 100km każdy go zna
Snajper: Wie wszystko o wszystkim znany lubiany fajna morda okazuje sie złym
Szpieg: Mało kto o nim wie nowy na wsi z miasta "warszawa lub łódź"
Pani Paulina sekretarka/sołtyska
Administratorka była sołtyska na emeryturze
Tak to wygląda i oglądałbym jak poj...ny
Odpisz
21 grudnia 2021, 10:17
@LOKO30: kojarzy mi sie z ranczo
Odpisz
21 grudnia 2021, 10:51
@LOKO30: oglądałbym
Odpisz
22 grudnia 2021, 11:18
@LOKO30: Woźny jest w rzeczywistości złym naukowcem planującym zniszczyć świat
Odpisz
19 grudnia 2021, 00:41
Kogo mainujecie w tfie
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2021, 14:27
@Grzesiufloryda: engineer, ale też dużo demo
Odpisz
21 grudnia 2021, 19:41
@zbychu321: aktualnie żołnierz i snajper, ale często też gram grubym i medykiem
Odpisz
21 grudnia 2021, 20:30
@Mr_Butter: ale że grubym? On jest nooberski
Odpisz
21 grudnia 2021, 20:32
@Grzesiufloryda: ja np demo spyem i skouetem czasem tez inżynierem
Odpisz
22 grudnia 2021, 08:43
@Grzesiufloryda: Każda klasa jest dobra tylko trzeba umieć nią grać
Odpisz
22 grudnia 2021, 09:43
@Mr_Butter: heavym nie trzeba umiec grać
Odpisz
22 grudnia 2021, 09:46
@Grzesiufloryda: heavym zapi.....asz do przodu z minigunem i kazdego zabijasz. Nie szanuje heavy gaming
Odpisz
22 grudnia 2021, 11:17
@Grzesiufloryda:
Odpisz
18 grudnia 2021, 20:27
Że ta gra nie umiera...
Odpisz
21 grudnia 2021, 15:55
@ArthurMorgan: Updatowo jest gorzej niż z grami Blizzarda, ale sporo osób gra
Odpisz
21 grudnia 2021, 13:11
Parks and recreations zawsze w cenie
Odpisz
19 grudnia 2021, 00:58
a nie z 90?
Odpisz
21 grudnia 2021, 11:03
@FluttershyIsNOTaDoormat: No właśnie, to wygląda raczej jak wstęp do jakiegoś sitcomu z lat 90'/2000 niż 80'.
Odpisz