Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2021, 22:29
"fani"
Odpisz
27 grudnia 2021, 18:51
Tak było nie ściemniam
Odpisz
27 grudnia 2021, 18:27
Git się oglądało
Odpisz
19 grudnia 2021, 12:00
No jak dla mnie to na plus. Po ...j poznawać jeszcze raz dokładnie tą samą historię?
Odpisz
19 grudnia 2021, 14:26
Większość z wprowadzonych zmian jest po prostu głupia np. Eskel, który poza imieniem nie ma nic wspólnego z Eskelem z książek, chcieli po prostu antagonisty w kaer morhen, więc zamiast stworzyć nową postać (i tak dali dodatkowych wiedźminów) przerobili zupełnie postać i nawet nie zrobili tego w logiczny sposób, tylko bezsensownie.
Odpisz
19 grudnia 2021, 14:41
@Yurasi: No tak. To, że go zmienili było ...jowe, ale to co się z nim stało było git.
Odpisz
19 grudnia 2021, 14:57
No akurat ten wątek byłby nawet dobry, gdyby nie zakończył się w jednym odcinku i Eskela dałoby się jakoś polubić
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2021, 11:19
Drugiego sezonu jeszcze nie oglądałem, ale ten pierwszy, na który ludzie tak psioczyli, nawet mi się podobał i miał wiele fragmentów wręcz prawie perfekcyjnie zgodnych z książką (szczególnie ta słynna walka ze strzygą, wyglądała dokładnie tak, jak sobie ją wyobrażałem podczas czytania)
Największy minus to oczywiście brak słowiańskich klimatów i zbyt duża amerykanizacja, ale ogólnie pierwszy sezon pozytywnie mnie zaskoczył
W dzisiejszych czasach to ciężko ludziom dogodzić
Odpisz
19 grudnia 2021, 12:27
Ja przestałem oglądać po tym jak prawie nic nie pokazali z "Kraniec świata".
Odpisz
19 grudnia 2021, 14:05
słowiańskie klimaty to wymysł z gry. Książka miała klimaty z różnych regionów Europy
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2021, 14:15
@struskawka: Ale właśnie to był jeden z czynników, który przyczynił się do sukcesu Wiedźmina 3 na całym świecie
Dla ludzi z zachodu to było coś innego, coś egzotycznego, coś oryginalnego, coś czego jeszcze nigdy w popkulturze nie widzieli
Serial pozbawiony tego klimatu jest po prostu kolejnym tworem fantasy jakich wiele i jakimi ludzie już rzygają
Odpisz
19 grudnia 2021, 14:20
dobra, ale nie wpychaj do książki czegoś, czego w niej nie ma
Odpisz
19 grudnia 2021, 14:33
@struskawka: Nie wpycham lol
Wymieniłem to po prostu jako wadę w moim odczuciu
No nie oszukujmy się, ale gdyby nie sukces gry CDPu, to o takim serialu możnaby było tylko pomarzyć i wielu ludzi czy to oglądając, czy czytając cokolwiek związanego z Wiedźminem ma przed oczami trzeciego Wieśka
Odpisz
19 grudnia 2021, 11:35
miałam nadzieję na lepszy sezon 2 ale znów udało im się przekroczyć wszelkie możliwe granice zj...nia
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2021, 11:09
Niestety jest to tylko adaptacja książki i to pozwala showrunnerce na robienie tego bagna które zostało przedstawione.
Odpisz