Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XaVery

19 grudnia 2021, 20:57

Kto normalny śpi o 23?

Avatar Jesiotr

19 grudnia 2021, 21:21

@XaVery: ludzie pracujący na rano pewnie

Avatar Zjarany92

20 grudnia 2021, 14:18

@Jesiotr: pracuje na 4 rano chodzę spać o 1-2 xD

Avatar XDudek

21 grudnia 2021, 13:58

@XaVery: zdrowi ludzie

Avatar hubert1204t

21 grudnia 2021, 15:33

@Zjarany92: pracuje na 6 rano chodzę spać o 21 jak to jest

Avatar Zjarany92

21 grudnia 2021, 19:38

@hubert1204t: No cóż każdy organizm jest inny i potrzebuje innej ilości snu.

Avatar Bejz_

26 grudnia 2021, 18:22

@Zjarany92: To prawda, ale nie powiesz mi k...a, że Twojemu organizmowi w pełni wystarczy 1,5h snu na dobę

Avatar Zjarany92

27 grudnia 2021, 14:00

@Bejz_: Moja praca wygląda tak, że na 4 do roboty do godziny 7-8. Wracam do domu coś sobie przez 1-2h porobię i idę znowu spać tylko po to żeby wstać o 12-14 i pójść do tej samej roboty tym razem do 18. O tej 18 wracam do domu i tak siedzę do tej 1-2. Także mam więcej snu niż 1,5h, ponieważ mam tak długa przerwę w pracy, że mogę nadrobić stracony sen za dnia.

Avatar Bejz_

27 grudnia 2021, 14:28

@Zjarany92: no to nie trolluj

Avatar Zjarany92

29 grudnia 2021, 15:33

@Bejz_: nie troluje, ponieważ opisałem najlepszy dzień pracy jaki jest. Większość dni jednak jest taka że w tej przerwie załatwiam swoje prywatne sprawy i nie ma mowy o żadnej drzemce. Za to w weekendy odsypiam po nawet 15h. Także można żyć na małej ilości snu, ale prędzej czy później organizm się upomni o brakujące godziny snu.

Avatar Bejz_

29 grudnia 2021, 15:34

@Zjarany92: trolujesz

Avatar Zjarany92

30 grudnia 2021, 08:15

@Bejz_: skoro tak uważasz, to trudno.

Avatar DHF1232

21 grudnia 2021, 18:27

Kto idzie spać tak wcześnie?!

Avatar GigannPlus

21 grudnia 2021, 20:16

@DHF1232: ja jeszcze do niedawna

Avatar PlamnLemkcji

21 grudnia 2021, 13:12

hehe dobre

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2021, 13:04

Nigdy nie zrozumiem osób które:
1. mają włączone powiadomienia wiadomości
2. te powiadomienia są w stanie je obudzić

Avatar Bejz_

19 grudnia 2021, 20:55

Imagine nie wyciszać telefonu na noc

Avatar Holdine

19 grudnia 2021, 20:38

Nie rel nie śpię o 23.55

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2021, 20:26

Kiedy o 23.55 budzi cię jakiś gość w diamentowej zbroi i zamiast handlować śpi w twoim łóżku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pilne

Ostry ten sędzia

Młodzi gniewni

To będzie bolało

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka