Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2017, 10:01
Ten obrazek ma 9 lat. Wow.
Odpisz
19 lutego 2017, 20:32
@mortzmargonem: zajmujesz sie archeologia?
Odpisz
19 lutego 2017, 20:42
@mandarynka520: Memes arheolodżi. Nowy zawód, nie wiedziałaś?
Odpisz
20 lutego 2017, 10:16
@mortzmargonem: no tak troszke praktykuje
Odpisz
20 lutego 2017, 10:34
@mandarynka520: Widzę właśnie.
Odpisz
13 marca 2017, 20:09
@mortzmargonem: Miałem 8 lat jak wrzucono ten obrazek.
Odpisz
13 marca 2017, 20:24
@xAzumiKx: czyli masz 17 lat
Odpisz
13 marca 2017, 20:29
@mandarynka520: Tak
Odpisz
13 marca 2017, 21:45
@xAzumiKx: gratki
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:23
@mortzmargonem: jestę archeologę
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:45
@revan21: spoko
Odpisz
17 maja 2020, 17:13
@mortzmargonem: *12
Odpisz
26 maja 2020, 13:54
@xaker: jasny ch*j
Odpisz
8 czerwca 2021, 20:01
@mandarynka520: ja również trochę praktykuję
Odpisz
11 czerwca 2022, 15:56
@Szarok: i ja
Odpisz
2 stycznia 2022, 14:55
Odpisz
2 kwietnia 2008, 15:02
hehe dobre ^^
Odpisz
23 sierpnia 2021, 16:39
@Zgredek: odkop, solidny odkop
Odpisz
22 kwietnia 2021, 00:32
W takim razie okazuje się, że nie jestem prawiczkiem.
Odpisz
27 grudnia 2017, 17:09
@Konto usunięte: #
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2013, 18:53
może cię przelecieć. what! miło chyba być przejechać ale niezłe 4/5
Odpisz
25 września 2012, 22:02
hahahaha ja nie moge hahahahahahahah
Odpisz
21 lipca 2012, 11:24
ja cie
Odpisz
16 stycznia 2012, 21:08
"Przelecieć" - ale ja nie moge xD
Odpisz
13 sierpnia 2011, 22:10
Epic fail
Odpisz
22 lipca 2011, 18:15
Moze cie przeleciec hahhahaha 5/5
Odpisz
27 maja 2011, 14:27
haha zaje***** 5/5 i do ulu :D
Odpisz
29 stycznia 2011, 09:04
hahahahaha : moż cie przeleciec i nawet tego nie zauwazy
Odpisz
21 stycznia 2011, 14:37
Tabliczka z Bielsko-Bialskiego Aeroklubu :D
Odpisz
17 stycznia 2011, 10:42
Lol ^^
Odpisz