Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2019, 18:45

Piłkarzy ktoś kupił

Avatar kamo266

25 marca 2014, 23:39

powinni w szkole cs'a uczyć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar CoolSceleton95

13 lipca 2017, 11:58

@ponczeq: u nas grają w wersję na przeglądarkę. jedna dziewczyna je**eła ace a potem podchodzi do mnie: Ej (tu wstaw imię) co to jest ten ejs

Avatar firankowy

4 października 2017, 22:31

@ponczeq: ale niektóre Pentium są lepsze od i3

Avatar fredzel123

26 sierpnia 2015, 10:30

pashabiceps ^^

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

24 października 2014, 21:49

Niedawno :D

Avatar Roger909

26 marca 2014, 23:25

Yyy nigdy ? xd

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2014, 18:44

A o tym, że byliśmy w finale na światowym turnieju w Osu! to kto powie? NIKT KUKARTON!

Avatar dolares97

25 marca 2014, 22:38

Brawo nasi :]

Avatar robert_polakowski

25 marca 2014, 21:39

ale wielki puhar

Avatar Madagascar88

25 marca 2014, 21:11

Czy to przypadkiem nie som polscy cheampioni w WOT-a??? -_-

Avatar bartek44449

25 marca 2014, 21:15

@Madagascar88: Nie, oglądałem transmisję na żywo, kojarzę ich.

Avatar bartol987

26 marca 2014, 14:56

@Madagascar88: Drużyna Virtus.Pro mistrzowie CSa wygrali na IEM w Katowicach w tym roku. Dziękuje dobranoc

Avatar MaciekPL123

25 marca 2014, 20:58

tyle samo co w mistrzostwach lola ;-;

Avatar Mateokl

25 marca 2014, 20:51

dda ktos na pw link do obejrzenia?

Avatar AntekTenHard

25 marca 2014, 20:47

i tak 33% z wygranej musza oddac panstwu

Avatar ziomek2009

25 marca 2014, 20:11

No np Kamil Stoch ma kryształową kulę a polska drużyna skoków narciarskich jest zaliczana do top 5 a nawet top 3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kiyru

26 marca 2014, 14:09

Wiatrak służy jako młyn aby zmieilić ziarno na mąkę potrzebną do upieczenia piernika.

Avatar ziomek2009

26 marca 2014, 16:10

wiatrak napędza młyn a w młynie mieli się zboże na mąkę a z mąki robi się pierniki ,,fak juł,,

Avatar loloja

25 marca 2014, 20:39

BRAWO!!!

Avatar
heroes10

25 marca 2014, 20:12

Widziałem gdy wchodziłem na cs-a :D Gratulacje chłopaki królewska gra xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Mało znany szczegół

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Ikony

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka