Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar cookieslayer

26 grudnia 2021, 00:34

Tym czasem ja w 2009 srający w zbroję z powodu creepypast

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2021, 11:14

Widzę, że o GaduGadu już nikt nie pamięta ;(

Avatar Maly_modelarz15

25 grudnia 2021, 15:06

już powoli nie ma tu kto...

Avatar DiabVCH

23 grudnia 2021, 22:38

Nie spałem bo trzeba było czekać na resp bossów w metinie

Avatar Dorotka7

22 grudnia 2021, 15:51

były ale nie były wciskanie szarem człowiekowi na siłę do gardła

Avatar Maly_modelarz15

23 grudnia 2021, 21:05

@Dorotka7: nie były w takiej formie jak dziś, a jeśli były to głównie na zachodzie się z nich korzystało

Avatar Kiilano

23 grudnia 2021, 19:52

ja w 2009 to się urodziłam

Avatar Kiilano

1 sierpnia 2022, 07:38

@Kiilano: chcę umrzeć przez ten komentarz

Avatar Yasin

23 grudnia 2021, 19:27

A wszystkie nastolatki w depresji, bo rzucił je chłopak po dwóch dniach chodzenia? Mnie to brzmi, jak fałszywe zaburzenia XD

Avatar Shadow_Hedge

Edytowano - 23 grudnia 2021, 18:47

2009, kiedy martwiłem się tylko tym że nie obejrzę najnowszego odcinka Pana Robótki

Avatar Schabowy_nie_mielony

22 grudnia 2021, 13:43

"Straszne" media społecznościowe

Avatar Schabowy_nie_mielony

23 grudnia 2021, 18:21

@Schabowy_nie_mielony: za co czerwone burwa

Avatar Boberek00

22 grudnia 2021, 09:25

A youtube był mniej zasyfionym miejscem
*dźwięki płaczu*

Avatar mafiabenio

22 grudnia 2021, 09:05

A ja w 2009 byłem starszy niż ci, którzy urodzili się po mnie, ez

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 22 grudnia 2021, 08:40

Ja w 2009 nawet nie miałam dostępu do internetu i wiedziałam jedynie jak zmieniać kanały w TV

Avatar RommSter

22 grudnia 2021, 08:34

ja tak spalem do czasu gdy dowiedzialem sie ze ninjago leci w nocy

Avatar Deep_Purple

22 grudnia 2021, 08:36

@RommSter: To nie było tak że od poniedziałku do piątku (albo sobotę) było o 18:55 a w niedzielę o 19:45?

Avatar RommSter

22 grudnia 2021, 08:37

@Deep_Purple: tak bylo i jeszcze w nocy gdzies tak o 1:45

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ficos
Dodane przez: ficos

Fajnie że odpowiedzieli

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nigdy na to nie wpadną

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka