Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Równi i równiejsi
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2021, 08:15
Ja teraz kiedy dowiedziałem sie że już ktoś zrobił mema którego chciałem zrobić
Odpisz
29 grudnia 2021, 15:37
@MatiiWasTaken: rel
Odpisz
24 grudnia 2021, 08:11
Uczą się głównie francuskiego
Odpisz
24 grudnia 2021, 15:25
@AxonDeHudin: Francuski albo Hiszpański. Większość miejsc daje wybór, który wolisz. Masz pół roku jeden, pół drugi, a potem sobie wybierasz który wolisz
Odpisz
22 grudnia 2021, 23:59
,,Przecież to niesprawiedliwe! Oni mają mniej lekcji!"
Odpisz
24 grudnia 2021, 10:51
@Talerz: ja uważałem to za niesprawiedliwe bo my musimy uczyć się swojego języka i języka obcego (a nawet kilku, bo jest m.in. niemiecki, rosyjski), a oni mają jeden język mniej bo nie uczą się naszego
Odpisz
24 grudnia 2021, 10:49
Rel
Odpisz
24 grudnia 2021, 10:21
Ile razy tak było
Odpisz
23 grudnia 2021, 11:25
Tak było
Odpisz
23 grudnia 2021, 09:01
Jakie to jest rel
Odpisz
23 grudnia 2021, 08:58
To jeszcze nic. Ja myślałem, nie wiem dlaczego, nie tylko mówią inaczej, ale wyrażają emocje w swój sposób, np wesoły brytol płacze, a wnerwiony, bo spóźnił się na herbatę będzie się śmiał
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2021, 08:51
W Anglii już po prostu wszyscy mówią po polsku
‚Nie muszom bo jusz fszyscy f to umiom’
Odpisz
23 grudnia 2021, 00:12
Ja kiedyś myślałem, że jeśli u nas w radiu puszczają piosenki po angielsku, to w Anglii puszczają tylko po polsku
Odpisz