Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Dwa oblicza
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2021, 12:48
Co to za nutka?
Odpisz
24 grudnia 2021, 13:24
@Sasza222: https://youtu.be/WNsJaP3DtGY
Odpisz
9 marca 2022, 15:26
@DRAGON_POLSKA: Emmmm........
Odpisz
9 marca 2022, 20:57
@kotlet_mielony: nie moja wina że yt d00psko boli bo niemcy śpiewają o zielonych spadochronach czy coś a yt myśli że coś z nazizmem
Odpisz
10 marca 2022, 07:19
@DRAGON_POLSKA: to podaj proszę kolego chociaż tytuł tej piosenki.
Odpisz
24 lutego 2025, 01:26
@Sasza222: Grün ist unscher falshirm. 3 lata później możesz w końcu tego odsłuchać .
Odpisz
23 grudnia 2021, 10:59
Jak się nazywa ten utwór?
Odpisz
3 czerwca 2022, 16:55
@sztywny_kij: Fallschirmjäger
Odpisz
11 czerwca 2022, 08:46
@Michaelli: dziękuję przyjacielu
Odpisz
11 czerwca 2022, 08:49
@sztywny_kij: proszę bardzo
Odpisz
24 grudnia 2021, 23:40
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:19
Co to za bajka?
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:38
@Lampka1nocna: steven universe a dokładniej to odcinek Don't Deny It - Defy It który jest na youtube
Odpisz
24 grudnia 2021, 13:07
@POLSKILIS: dziękuję bardzo
Odpisz
24 grudnia 2021, 16:02
@POLSKILIS: Po obejrzeniu tego "czegoś" straciłem wiarę w twórców serialu...
Odpisz
24 grudnia 2021, 17:09
@RiviX: ja straciłam wiarę w animacje po pierwszych kilku odcinkach tego gniota \___/
Odpisz
24 grudnia 2021, 16:02
Mój dzieciak :)
Odpisz
24 grudnia 2021, 13:43
Jacek1s w dzieciństwie
Odpisz
24 grudnia 2021, 13:31
Kiedy jesteś rasistą ale przynajmniej nie homofobem
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:02
o kirwa przeszło XDDDDDDDDD
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:55
@andi12345: andi jak się nazywa ten utwór muzyczny
Odpisz
24 grudnia 2021, 13:21
@StaryBubel: wlasnie tez sie zastanawialem
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:33
Geie
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:34
@maslo123_5: polscy nastolatkowie
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:37
@PanStefanek: zależy, może lubią dziewczyny i się chcą za nią umówić, ale ona jest lesbijką, to sie przebiera za babe
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:12
No ale trzeba przyznać że nie wiadomo jak się zachować w takiej sytuacji...
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:13
@lordbaysel:
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:16
@lordbaysel: Ostatecznie zwrócił uwagę tylko na kolor skóry, więc raczej rasizm.
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:16
@lordbaysel:
Odpisz
23 grudnia 2021, 07:46
To som chłopy chyba 0-0
Odpisz
23 grudnia 2021, 09:49
no i?
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2021, 10:16
@kamilowski2004: No i
"To som chłopy chyba 0-0"
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:10
to się zgadza, ale jeden z nich jest czarny a drugi biały
Odpisz
23 grudnia 2021, 00:07
czesc kuciek
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:09
@RommSter: nie troluj
Odpisz
23 grudnia 2021, 11:30
Steven Universe w pigułce.
Odpisz
23 grudnia 2021, 02:41
don't be racist
Odpisz
23 grudnia 2021, 07:17
@Quackmore: bo co mi zrobisz
Odpisz
23 grudnia 2021, 08:55
@Quackmore: be very racist
Odpisz
23 grudnia 2021, 01:19
Już lubię gościa
Odpisz