Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sasza222

24 grudnia 2021, 12:48

Co to za nutka?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Sasza222

10 marca 2022, 07:19

@DRAGON_POLSKA: to podaj proszę kolego chociaż tytuł tej piosenki.

Avatar Michaelli

24 lutego 2025, 01:26

@Sasza222: Grün ist unscher falshirm. 3 lata później możesz w końcu tego odsłuchać .

Avatar sztywny_kij

23 grudnia 2021, 10:59

Jak się nazywa ten utwór?

Avatar Michaelli

3 czerwca 2022, 16:55

@sztywny_kij: Fallschirmjäger

Avatar sztywny_kij

11 czerwca 2022, 08:46

@Michaelli: dziękuję przyjacielu

Avatar Michaelli

11 czerwca 2022, 08:49

@sztywny_kij: proszę bardzo

Avatar warmar

24 grudnia 2021, 23:40

Avatar Lampka1nocna

24 grudnia 2021, 12:19

Co to za bajka?

Avatar POLSKILIS

24 grudnia 2021, 12:38

@Lampka1nocna: steven universe a dokładniej to odcinek Don't Deny It - Defy It który jest na youtube

Avatar Lampka1nocna

24 grudnia 2021, 13:07

@POLSKILIS: dziękuję bardzo

Avatar RiviX

24 grudnia 2021, 16:02

@POLSKILIS: Po obejrzeniu tego "czegoś" straciłem wiarę w twórców serialu...

Avatar LadyDialga

24 grudnia 2021, 17:09

@RiviX: ja straciłam wiarę w animacje po pierwszych kilku odcinkach tego gniota \___/

Avatar Boruta117

24 grudnia 2021, 16:02

Mój dzieciak :)

Avatar Reichtangle

24 grudnia 2021, 13:43

Jacek1s w dzieciństwie

Avatar OlgaAristowskaya

24 grudnia 2021, 13:31

Kiedy jesteś rasistą ale przynajmniej nie homofobem

Avatar andi12345

24 grudnia 2021, 12:02

o kirwa przeszło XDDDDDDDDD

Avatar StaryBubel

24 grudnia 2021, 12:55

@andi12345: andi jak się nazywa ten utwór muzyczny

Avatar andi12345

24 grudnia 2021, 13:21

@StaryBubel: wlasnie tez sie zastanawialem

Avatar maslo123_5

24 grudnia 2021, 12:33

Geie

Avatar PanStefanek

24 grudnia 2021, 12:34

@maslo123_5: polscy nastolatkowie

Avatar maslo123_5

24 grudnia 2021, 12:37

@PanStefanek: zależy, może lubią dziewczyny i się chcą za nią umówić, ale ona jest lesbijką, to sie przebiera za babe

Avatar lordbaysel

24 grudnia 2021, 12:12

No ale trzeba przyznać że nie wiadomo jak się zachować w takiej sytuacji...

Avatar lordbaysel

24 grudnia 2021, 12:13

Avatar abc123def

24 grudnia 2021, 12:16

@lordbaysel: Ostatecznie zwrócił uwagę tylko na kolor skóry, więc raczej rasizm.

Avatar Kolodziej_1

24 grudnia 2021, 12:16

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2021, 07:46

To som chłopy chyba 0-0

Avatar kamilowski2004

23 grudnia 2021, 09:49

no i?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 grudnia 2021, 10:16

@kamilowski2004: No i

"To som chłopy chyba 0-0"

Avatar Kolodziej_1

24 grudnia 2021, 12:10

to się zgadza, ale jeden z nich jest czarny a drugi biały

Avatar RommSter

23 grudnia 2021, 00:07

czesc kuciek

Avatar Rayman122

24 grudnia 2021, 12:09

@RommSter: nie troluj

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

23 grudnia 2021, 11:30

Steven Universe w pigułce.

Avatar Quackmore

23 grudnia 2021, 02:41

don't be racist

Avatar
ZiemiaJestPlaska

23 grudnia 2021, 07:17

@Quackmore: bo co mi zrobisz

Avatar patrolowy__

23 grudnia 2021, 08:55

@Quackmore: be very racist

Avatar XaVery

23 grudnia 2021, 01:19

Już lubię gościa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Dwa oblicza

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nieuczciwa ocena

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka