Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Chciał tylko pomóc
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 grudnia 2022, 00:10
W tym roku plany wigilijne w mojej rodzinie zrobiły takiego fikolka, że 24 grudnia jestem tylko z moją mamą. Planujemy wysrać się na 12 potraw i zamiast tego wpi.....ać tylko barszcz z uszkami i pierogi + kompocik oraz ciasto na deser. Jak jeszcze dodać, że nic nie musimy przygotować (poza grzańcem, ale to nasza lubiana tradycja) bo to bo wszystko dostałyśmy w ramach rekompensaty za samotną wigilię to szykują się naprawdę przyjemne święta. Mamy również wyj...ne na dzielenie się opłatkiem i mycie okien dla Jezuska, a na choince będziemy mogły WRESZCIE powiesić i cukierki i szklane bombki (od paru lat ciotka przyjeżdżała i z kotem i z dziećmi które nie mogą jeść słodyczy, wieć kot próbował przewracać choinkę, a bombelków nie można było szczuć cukrem). Kto by pomyślał, że by święta były przyjemne wystarczy pozbyć się rodziny.
Odpisz
26 grudnia 2021, 10:52
Raz nie było mnie w szkole! Raz! I takie rzeczy
Odpisz
25 grudnia 2021, 23:07
Dlatego ja nie zostawiam talerza dla zbłąkanego gościa.
Odpisz
23 grudnia 2021, 09:52
Ciekawe kto go zaprosił
Odpisz
23 grudnia 2021, 10:38
taco hemingway
Odpisz
25 grudnia 2021, 21:58
@wuj3456: a taco zamówił ten gruby dzieciak co lubi ostre jedzenie
Odpisz
25 grudnia 2021, 15:42
Kto to niby jest?
Odpisz
23 grudnia 2021, 09:29
*łamanie opłatkiem*
Smacznej maczy j***ć potwierdzaczy
Odpisz
25 grudnia 2021, 12:17
@ArthurMorgan: que
Odpisz
23 grudnia 2021, 11:54
Odpisz
23 grudnia 2021, 11:23
U nas zostawiliśmy talerz i przyszła pani od chemii
Odpisz
23 grudnia 2021, 09:04
Wsm trochę wygląda jak bezdomny
Odpisz
23 grudnia 2021, 09:15
@DorjanOllo: wygląda jak chlop z podziemnego kręgu
Odpisz
23 grudnia 2021, 11:02
@DorjanOllo: Pewnie sprzedawał dopalacze pod szkołą, a nauczycielce zrobiło się żal.
Odpisz
23 grudnia 2021, 09:21
Myślałam, że to fake, skoro pisał to Asz Dziennik, a tu się okazuje że serio tak było xD
Odpisz