Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MsCrazyAlex

Edytowano - 23 grudnia 2022, 00:10

W tym roku plany wigilijne w mojej rodzinie zrobiły takiego fikolka, że 24 grudnia jestem tylko z moją mamą. Planujemy wysrać się na 12 potraw i zamiast tego wpi.....ać tylko barszcz z uszkami i pierogi + kompocik oraz ciasto na deser. Jak jeszcze dodać, że nic nie musimy przygotować (poza grzańcem, ale to nasza lubiana tradycja) bo to bo wszystko dostałyśmy w ramach rekompensaty za samotną wigilię to szykują się naprawdę przyjemne święta. Mamy również wyj...ne na dzielenie się opłatkiem i mycie okien dla Jezuska, a na choince będziemy mogły WRESZCIE powiesić i cukierki i szklane bombki (od paru lat ciotka przyjeżdżała i z kotem i z dziećmi które nie mogą jeść słodyczy, wieć kot próbował przewracać choinkę, a bombelków nie można było szczuć cukrem). Kto by pomyślał, że by święta były przyjemne wystarczy pozbyć się rodziny.

Avatar kross007

26 grudnia 2021, 10:52

Raz nie było mnie w szkole! Raz! I takie rzeczy

Avatar Czaranianin

25 grudnia 2021, 23:07

Dlatego ja nie zostawiam talerza dla zbłąkanego gościa.

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2021, 09:52

Ciekawe kto go zaprosił

Avatar wuj3456

23 grudnia 2021, 10:38

taco hemingway

Avatar silvertape

25 grudnia 2021, 21:58

@wuj3456: a taco zamówił ten gruby dzieciak co lubi ostre jedzenie

Avatar AxonDeHudin

25 grudnia 2021, 15:42

Kto to niby jest?

Avatar ArthurMorgan

23 grudnia 2021, 09:29

*łamanie opłatkiem*
Smacznej maczy j***ć potwierdzaczy

Avatar Spider007

25 grudnia 2021, 12:17

Avatar Henzej

23 grudnia 2021, 11:54

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2021, 11:23

U nas zostawiliśmy talerz i przyszła pani od chemii

Avatar DorjanOllo

23 grudnia 2021, 09:04

Wsm trochę wygląda jak bezdomny

Avatar wuj3456

23 grudnia 2021, 09:15

@DorjanOllo: wygląda jak chlop z podziemnego kręgu

Avatar
kroganin

23 grudnia 2021, 11:02

@DorjanOllo: Pewnie sprzedawał dopalacze pod szkołą, a nauczycielce zrobiło się żal.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

23 grudnia 2021, 09:21

Myślałam, że to fake, skoro pisał to Asz Dziennik, a tu się okazuje że serio tak było xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wuj3456
Dodane przez: wuj3456

Jakby trochę nie fair

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Chciał tylko pomóc

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka