Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Szybki jak błyskawica
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2021, 12:22
Ja tak pół na pół tę atmosferę czuję, ale spotkanie się z tymi kilkoma normalnymi osobami w rodzinie na wigilii poprawiło mi humor
Odpisz
25 grudnia 2021, 07:35
Też tak mam. Jak przychodzi do ogarniania przed wigilią to od razu jestem wkurzony.
Odpisz
24 grudnia 2021, 23:04
W poniedziałek już do pracy, więc to po prostu weekend z dodatkiem świąt... Ciężko wyczuwa się tą świąteczną atmosferę w tym przypadku :/
Odpisz
24 grudnia 2021, 22:19
where padoru padoru?
Odpisz
24 grudnia 2021, 20:45
mam tak od lat. kiedyś chyba lubiłem święta, ale to była kwestia prezentów. dla dzieci zawsze prezenty były najważniejsze, przynajmniej tak mi się wydaje.
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2021, 17:15
Właśnie, zaraz święta, a ja jakoś tak nie czuję nic związanego z tym. Lubię to święto, ale po prostu jakoś tak dziwnie tego nie czuć
Odpisz
24 grudnia 2021, 20:45
@UberScooot: Też tak mam ostatni raz kiedy coś czułem to 3-4 lata temu
Odpisz
24 grudnia 2021, 20:33
Hmmmm
Właśnie tak miałem w tym roku
I po wigilii stwierdzam, że cały nastrój wyczerpał się u mnie w listopadzie
Odpisz
23 grudnia 2021, 17:40
Mam tam w tym roku
Odpisz
23 grudnia 2021, 17:22
nie rel nie lubie świąt i nigdy nie czuje tej ,,świątecznej atmosfery"
Odpisz
24 grudnia 2021, 20:40
@Talerz: twoje profilowe się z tym nie zgadza
Odpisz
24 grudnia 2021, 21:06
@MaciejTor: wszyscy se dali świąteczne avki to ja też
Odpisz
23 grudnia 2021, 16:59
jutro wigilia, a ja tego nie czuję
Odpisz
23 grudnia 2021, 16:47
w tym roku w ogóle nie czuje sad
Odpisz
23 grudnia 2021, 16:51
@LOKO30: Ja też w sumie częściowo
Odpisz
23 grudnia 2021, 16:45
nwm ja naj...lem siostrze po kolanach bo wydaje dziwnie dzwieki
Odpisz