Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar przegryw_z_endu

25 grudnia 2021, 12:22

Ja tak pół na pół tę atmosferę czuję, ale spotkanie się z tymi kilkoma normalnymi osobami w rodzinie na wigilii poprawiło mi humor

Avatar Dominic_45

25 grudnia 2021, 07:35

Też tak mam. Jak przychodzi do ogarniania przed wigilią to od razu jestem wkurzony.

Avatar SpicePanther

24 grudnia 2021, 23:04

W poniedziałek już do pracy, więc to po prostu weekend z dodatkiem świąt... Ciężko wyczuwa się tą świąteczną atmosferę w tym przypadku :/

Avatar DHF1232

24 grudnia 2021, 22:19

where padoru padoru?

Avatar EpicArcher

24 grudnia 2021, 20:45

mam tak od lat. kiedyś chyba lubiłem święta, ale to była kwestia prezentów. dla dzieci zawsze prezenty były najważniejsze, przynajmniej tak mi się wydaje.

Avatar UberScooot

Edytowano - 23 grudnia 2021, 17:15

Właśnie, zaraz święta, a ja jakoś tak nie czuję nic związanego z tym. Lubię to święto, ale po prostu jakoś tak dziwnie tego nie czuć

Avatar mafiax2006

24 grudnia 2021, 20:45

@UberScooot: Też tak mam ostatni raz kiedy coś czułem to 3-4 lata temu

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2021, 20:33

Hmmmm

Właśnie tak miałem w tym roku

I po wigilii stwierdzam, że cały nastrój wyczerpał się u mnie w listopadzie

Avatar patrolowy__

23 grudnia 2021, 17:40

Mam tam w tym roku

Avatar Talerz

23 grudnia 2021, 17:22

nie rel nie lubie świąt i nigdy nie czuje tej ,,świątecznej atmosfery"

Avatar MaciejTor

24 grudnia 2021, 20:40

@Talerz: twoje profilowe się z tym nie zgadza

Avatar Talerz

24 grudnia 2021, 21:06

@MaciejTor: wszyscy se dali świąteczne avki to ja też

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2021, 16:59

jutro wigilia, a ja tego nie czuję

Avatar LOKO30

23 grudnia 2021, 16:47

w tym roku w ogóle nie czuje sad

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2021, 16:51

@LOKO30: Ja też w sumie częściowo

Avatar RommSter

23 grudnia 2021, 16:45

nwm ja naj...lem siostrze po kolanach bo wydaje dziwnie dzwieki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

Szybki jak błyskawica

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka