Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Foolk_the_cheeseburger

23 czerwca 2022, 11:19

Do EA można bardzo dużo przypisać npm titanfalla ale są oni tylko developerem

Avatar rousered

26 grudnia 2017, 14:58

activision stworzyło wiele fajnych gier lecz ja grałem tylko w skylanders

Avatar rousered

15 grudnia 2018, 17:08

@rousered: masz rację

Avatar Krzyzak_Ball

4 lipca 2019, 21:12

@rousered: co

Avatar rousered

4 lipca 2019, 23:24

@Krzyzak_Ball: to że odkop własnego komentarza wydaje mi się śmieszny

Avatar IntroQWERTYk

8 grudnia 2020, 15:40

@rousered: *odkop* Activision stworzyło też Prototype'a

Avatar rickimorty

6 listopada 2020, 13:59

A myślałem że EA zrobiło tylko fifę i tylko dodaje nowy numerek w każdym roku

Avatar Nakayuto

24 marca 2014, 19:28

Polaczki cebulaczki, Chce wam zawiadomic ze AcTivision stworzylo najlepsze gry jak Quake i doom. A to ze macie 9 lat i graliscie tylko w najnowsze sratelfildy to mnie nie obchodzi.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar Jesse

3 kwietnia 2018, 16:36

@Agent00Kurczak: EA leci na kartach kredytowych graczy xd

Avatar Filipsss

3 kwietnia 2018, 18:08

@Jesse: EA:WINCYJ MIKROPŁATNOŚCI! WINCYJ DI EL SI!!!

Avatar Filipsss

9 lipca 2017, 18:57

Co wy idiotci myślicie że goście którzy robią tylko strzelanki nagle mają się przerzucić na RTS'y albo na rajdówki??? -,-

Avatar Paulius

24 marca 2014, 19:38

Jeszcze:
Ubisoft: Heroes of Might and Magic V i VI
EA: Dragon Age series

Avatar KatanW10

24 marca 2014, 22:32

@Paulius: EA: The sims

Avatar przemson2000

24 marca 2014, 23:16

@Paulius: EA: Fifa

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2014, 07:42

@przemson2000: EA Reda alert 3.

Avatar Filipsss

9 lipca 2017, 18:48

EA C&C ogólnie xd

Avatar NecroSky

28 marca 2014, 23:12

Co wy chcecie od CoDa :(?

Avatar Filipsss

9 lipca 2017, 18:47

@NecroSky: dzieci BF'a tego nie ogarniesz

Avatar naruto12345678

8 maja 2017, 16:01

a bandai?

Avatar Predator_PL

18 października 2016, 17:16

@KontoUsunięte: C&C 4 to chyba było.... o tak Tyberyjski czy tam tyberiański eh jakoś tak zmierzch ale 3 i gniew kane to zajebiste ale 4 widać było że gorsze

Avatar Predator_PL

18 października 2016, 17:15

Ea CZEMU NIE MA COMMAND & CONQUER DO CH*JA?!

Avatar PanPomidor

1 października 2015, 19:02

Ku*wa.
Battlefield nei tworzyło EA.
Tylko developowali (chyba dobrze to napisałem)
Dice stworzyło 2 i chyba jeszcze
A Crysis?
Yyy... nie wiem, ale na pewno nie EA.

Avatar JaNuSZeq

11 marca 2016, 07:45

@PanPomidor: Developowali, a po czasie, przejęli interes.

Avatar JaNuSZeq

11 marca 2016, 07:46

@JaNuSZeq: #Spóźniony_Komentarz

Avatar PanPomidor

11 marca 2016, 16:38

@JaNuSZeq: Plox :_:

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 kwietnia 2015, 21:01

Oni tu klamia o EA \:
I dlaczego nie ma Westwood wiem ze juz nie istnieje ale nadal zrobil pierwsze RTS'y i jedne z najpopularniejszych a jak EA ich wykupilo to zrobili nawet dobre command and conquer 3 wojny o tyberium potem dodatek gniew kane'a red alert 3 dodatek uprising i gdzies pomiedzy command and conquer generals potem POTWORNE command and conquer 4 (nie pamietam podtytulu) i MIELI wydac command and conquer generals 2 ale przestali tworzyc w czasie bety
Oto historia jak EA zniszczylo moja ulubiona serie RTS'ow do ktorej do dzis wracam /:
a mogli miec wiecej fanow
i jeszcze Battlefield dla mnie jest coraz gorszy \:
a w fife i crysisa nie gralem

Avatar Kuziemek

16 kwietnia 2015, 16:23

I Bakugany. xD

Avatar PanPomidor

7 kwietnia 2015, 18:31

crysis 2 [*]

Avatar bartusielek

21 lutego 2015, 13:33

A Nightclub : Los Angeles Premium Edition od Rockstar to nikt nie pamięta?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar siemek22
Dodane przez: siemek22

Jakby trochę nie fair

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie są aż takie pyszne

Znak czasów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka