Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar iewek

24 września 2020, 22:09

Nie wiedziałem że jeja była stroną porno,LOL.

Avatar DRAGON_POLSKA

13 maja 2021, 14:15

@iewek: legendy głoszą, że kiedyś istniał dział nsfw

Avatar igexx

20 października 2018, 09:34

to nie jest LoL tylko cosplaye dzbanie

Avatar Czekoladkapl

Edytowano - 27 marca 2018, 11:54

Gdybym była facetem to oglądając te zdjęcia nie myślała bym:Świetnie zrobione kostiumyXD

Avatar MEGAGHOSTRIDER1234

23 sierpnia 2016, 13:24

o ku*wa ale cycuszki *gwiżdże no no no

Avatar snajpercat

13 lipca 2016, 11:52

znalazłem sobie dziewczynę

Avatar Naruumi

30 lipca 2015, 13:11

Ale ja gram dla fabuły... (tak naprawdę to nie gram ale nikomu nie mówcie)

Avatar KotPrezesa112

30 marca 2015, 19:22

za długie by ogldac wszystko 1/5

Avatar koleszak123

17 marca 2015, 21:17

Nudy... -,-

Avatar julka1280

7 listopada 2014, 16:13

na górze róże
na dole kredens
nie masz dziewczyny
bo grasz w League of Legends :D

Avatar Tymek590

30 stycznia 2015, 21:42

@julka1280: znom

Avatar Niszczyiel

20 października 2014, 14:07

Ale annie to dziecko!

Avatar
Konto usunięte

5 października 2014, 14:41

2 to Jade z MK .-.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2014, 22:37

Gdzie Jinx?

Avatar moshi565

25 września 2014, 14:24

W 13 Obrazku

Avatar
Konto usunięte

25 września 2014, 14:27

@moshi565: Dzięki

Avatar moshi565

28 września 2014, 21:55

spoko

Avatar WolfWolfyWolf

30 czerwca 2014, 16:58

LoL nie jest nudny...on jest poprostu uzależniający i cholernie przyjacielozabierający...

Avatar Lacoste

29 maja 2014, 20:58

Teemo i Vi i Ashe i Ahri są kontrą na mnie :() PS w 2 jest błąd akali ma 2 kamy a nie kij to chyba był cosplay z mk 9 :D

Avatar szakal1

24 marca 2014, 22:23

No LOL nie jest nudny gdy cię nie stać na jakąkolwiek grę od EA, Ubisoftu albo Rockstar (FC3 z świetnie wyposażonym Co-Opem i trybem Multi, C2 i C3 świetna fabuła, BF3 epicki multi, AC też ciekawa fabuła, cała seria GTA) więc jeśli masz kilka dyszek to zakup porządną grę a nie ścierwo od Riot Games...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar FD_God

26 marca 2014, 21:06

@szakal1: Kolejny geniusz, który oczekuje fabuły od gry z gatunku MOBA, gratuluję intelektu.

Avatar ArekTIGER

3 maja 2014, 14:55

@szakal1: Nie kłóć się z debilami. Oni mają przewagę liczebną.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Powodzenia

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Mało znany szczegół

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka