A potem zdychasz przez resztę dnia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 grudnia 2021, 07:30
Siedzę do 7 rano a wstaję o 3 po południu co daje 8 godzin snu... czyli jestem normalny czy jednak nadal pop*****lony?
Odpisz
30 grudnia 2021, 23:21
Śpię od 1 do 5 a potem od 16 do 20
Odpisz
30 grudnia 2021, 22:40
Najlepsze jest to że nie w obu rozwiązaniach żadnej różnicy
Odpisz
30 grudnia 2021, 20:34
Po liceum stałam się normalna? :o
Odpisz
30 grudnia 2021, 20:09
siedzienie do 3 nad ranem i wstawanie o 14
Odpisz
30 grudnia 2021, 18:14
U mnie do 3 i wstawanie o 5
Odpisz
30 grudnia 2021, 16:54
@Konto usunięte: 3 wiedźmin 3 najlepszy
Odpisz
30 grudnia 2021, 16:35
siedzenie do 6 wstawanie o 16 🤡
Odpisz
26 grudnia 2021, 16:10
Albo siedzenie do 3 w nocy bo ma się bezsenność i jest się przez to wrakiem człowieka którym się niegdyś było.
Odpisz
26 grudnia 2021, 16:15
@czarny_luczmik: albo siedzenie i robienie sprawozdań i wkuwanie żeby zdać rok
Odpisz
26 grudnia 2021, 16:13
Granie do 3 w nocy w Wiedźmina B)))))
Odpisz