A ból jest nie do opisania
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Co za przypadek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia, 12:37
Ja jem naskórki
Odpisz
30 grudnia 2021, 18:16
Dlatego gryzę
Odpisz
30 grudnia 2021, 19:09
@mietek69i8: the trickster
Odpisz
30 grudnia 2021, 22:25
@mietek69i8: ja też jak mam czyste dłonie to po prostu odgryzam
Odpisz
31 grudnia 2021, 11:13
@Spider007: A później ci te dłonie odrastają ?
Odpisz
31 grudnia 2021, 07:19
NIEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!
Odpisz
30 grudnia 2021, 18:38
Rel
Odpisz
27 grudnia 2021, 09:46
Rel miałem tak wczoraj
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2021, 02:13
Zamiast odrywać, odgryź.
Odpisz
26 grudnia 2021, 21:48
Pain
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2021, 21:53
@XtremerXtr: au Chocolat
Odpisz
26 grudnia 2021, 21:54
dobre dobre
Odpisz