Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
To będzie bolało
Za co ta premia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2021, 05:54
Praktycznie nie używam budzika, no chyba, że muszę wyjątkowo wstać np. o 4:00
Odpisz
29 grudnia 2021, 03:20
Nawet to by mi nie pomogło
Odpisz
29 grudnia 2021, 02:09
Milion alarmów z pięciominutowymi odstępami > przycisk drzemka
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2021, 22:01
Nigdy nie odpaliłem drzemki, zawsze wstaje z budzikiem lub przed nim
Odpisz
28 grudnia 2021, 20:10
Trochę tak głupio stracić całą wypłatę dzień po przelewie.
Odpisz
28 grudnia 2021, 19:36
Dla odważnych: dożuć mnożnik jeśli spałeś poniżej 6 godzin lub powyżej 8.
Odpisz
28 grudnia 2021, 19:40
@lordbaysel: przy takiej presji w ogóle bym nie zasnęła
Odpisz
28 grudnia 2021, 19:38
W końcu będę miał jakieś wytłumaczenie na to, że się spóźniam
Odpisz
27 grudnia 2021, 17:23
W końcu byłby jakiś plus z mojego regularnego spóźniania się przez zasypianie
Odpisz