Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Za co ta premia
Ch-chesz wyparować...?
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2021, 05:54
Praktycznie nie używam budzika, no chyba, że muszę wyjątkowo wstać np. o 4:00
Odpisz
29 grudnia 2021, 03:20
Nawet to by mi nie pomogło
Odpisz
29 grudnia 2021, 02:09
Milion alarmów z pięciominutowymi odstępami > przycisk drzemka
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2021, 22:01
Nigdy nie odpaliłem drzemki, zawsze wstaje z budzikiem lub przed nim
Odpisz
28 grudnia 2021, 20:10
Trochę tak głupio stracić całą wypłatę dzień po przelewie.
Odpisz
28 grudnia 2021, 19:36
Dla odważnych: dożuć mnożnik jeśli spałeś poniżej 6 godzin lub powyżej 8.
Odpisz
28 grudnia 2021, 19:40
@lordbaysel: przy takiej presji w ogóle bym nie zasnęła
Odpisz
28 grudnia 2021, 19:38
W końcu będę miał jakieś wytłumaczenie na to, że się spóźniam
Odpisz
27 grudnia 2021, 17:23
W końcu byłby jakiś plus z mojego regularnego spóźniania się przez zasypianie
Odpisz