memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 grudnia 2021, 20:38
Tylko... jak on to u licha zrobił?
Odpisz
27 grudnia 2021, 23:12
Najpierw cały w nią wszedł, a potem zwalił konia.
28 grudnia 2021, 20:00
@AgnieszkaKielbasowska228: Raczej zwalił osła.
28 grudnia 2021, 20:01
@AgnieszkaKielbasowska228: kto by tak chciał? ͡° ͜ʖ ͡°
28 grudnia 2021, 20:19
@kotlet25: Każdy
29 grudnia 2021, 19:41
prawdopodobnie w Shrek II gdy osioł zamienił się w konia, smoczyca jako jego ukochana zamieniła się (chyba) w pegaza
29 grudnia 2021, 19:48
@ArikaLightCrystal: Dlaczego pegaza?
29 grudnia 2021, 19:57
@AgnieszkaKielbasowska228: bo smok ma skrzydła
29 grudnia 2021, 20:11
@ArikaLightCrystal: Skrzydła mają też ptaki. Czemu więc pegaz, a nie ptak?
29 grudnia 2021, 20:17
@AgnieszkaKielbasowska228: bo koń nie może wyr*chać ptaka
29 grudnia 2021, 22:45
@ArikaLightCrystal: Co to ma do rzeczy? Mikstura jeśli dobrze ogarniam zmieniała w ładniejszą wersję ofiary.
30 grudnia 2021, 00:12
@AgnieszkaKielbasowska228: co to ma do rzeczy
30 grudnia 2021, 00:13
@ArikaLightCrystal: To ja się pytam co.
@AgnieszkaKielbasowska228: co
30 grudnia 2021, 00:14
@ArikaLightCrystal:
30 grudnia 2021, 00:15
@AgnieszkaKielbasowska228: moje ulubione
29 grudnia 2021, 09:06
28 grudnia 2021, 23:02
Czemu zawsze jak patrzę w komentarze to są tam te same osoby ?
27 grudnia 2021, 21:20
haha zeks
27 grudnia 2021, 20:37
To co zrobił Osioł czyni z niego najbardziej odważnego ssaka na świecie.
@starmagedon: on tam najpierw cały wszedł a później "zwalił gruchę"
Edytowano - 27 grudnia 2021, 20:39
Nie chciałem czegoś takiego przeczytać. Ale ma to w sumie sens.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2021, 20:38
Tylko... jak on to u licha zrobił?
Odpisz
27 grudnia 2021, 23:12
Najpierw cały w nią wszedł, a potem zwalił konia.
Odpisz
28 grudnia 2021, 20:00
@AgnieszkaKielbasowska228: Raczej zwalił osła.
Odpisz
28 grudnia 2021, 20:01
@AgnieszkaKielbasowska228: kto by tak chciał? ͡° ͜ʖ ͡°
Odpisz
28 grudnia 2021, 20:19
@kotlet25: Każdy
Odpisz
29 grudnia 2021, 19:41
prawdopodobnie w Shrek II gdy osioł zamienił się w konia, smoczyca jako jego ukochana zamieniła się (chyba) w pegaza
Odpisz
29 grudnia 2021, 19:48
@ArikaLightCrystal: Dlaczego pegaza?
Odpisz
29 grudnia 2021, 19:57
@AgnieszkaKielbasowska228: bo smok ma skrzydła
Odpisz
29 grudnia 2021, 20:11
@ArikaLightCrystal: Skrzydła mają też ptaki. Czemu więc pegaz, a nie ptak?
Odpisz
29 grudnia 2021, 20:17
@AgnieszkaKielbasowska228: bo koń nie może wyr*chać ptaka
Odpisz
29 grudnia 2021, 22:45
@ArikaLightCrystal: Co to ma do rzeczy? Mikstura jeśli dobrze ogarniam zmieniała w ładniejszą wersję ofiary.
Odpisz
30 grudnia 2021, 00:12
@AgnieszkaKielbasowska228: co to ma do rzeczy
Odpisz
30 grudnia 2021, 00:13
@ArikaLightCrystal: To ja się pytam co.
Odpisz
30 grudnia 2021, 00:13
@AgnieszkaKielbasowska228: co
Odpisz
30 grudnia 2021, 00:14
@ArikaLightCrystal:
Odpisz
30 grudnia 2021, 00:15
@AgnieszkaKielbasowska228: moje ulubione
Odpisz
29 grudnia 2021, 09:06
Odpisz
28 grudnia 2021, 23:02
Czemu zawsze jak patrzę w komentarze to są tam te same osoby ?
Odpisz
27 grudnia 2021, 21:20
haha zeks
Odpisz
27 grudnia 2021, 20:37
To co zrobił Osioł czyni z niego najbardziej odważnego ssaka na świecie.
Odpisz
27 grudnia 2021, 20:38
@starmagedon: on tam najpierw cały wszedł a później "zwalił gruchę"
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2021, 20:39
Nie chciałem czegoś takiego przeczytać.
Ale ma to w sumie sens.
Odpisz
27 grudnia 2021, 20:37
Odpisz