You know the rules, it's time to die
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Szybki jak błyskawica
Rel
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2021, 12:07
spadasz z wysokości 30cm - kalm
to ARK - panic
zostaje Ci 2% zdrowia- kalm
widzisz jak cisnie do ciebie 15 raptorów - PaNiCCCCCCCCC
Odpisz
3 stycznia 2022, 17:48
grałem w arka i wiem o co chodzi, w ogóle ark to jest jakiś dziwny bo raz spadasz ze 3 metrów i zostaje ci kilka punktów zdrowia a raz to potkniesz się i od 10cm upadku i giniesz (ja tak często miałem)
Odpisz
3 stycznia 2022, 18:14
@panmax11: szczególnie jak dodasz sobie do szybkości biegania
Odpisz
2 stycznia 2022, 22:27
Grasz w genshina i wspinasz się po górach- kalm
Wspinasz się w górach dragonspine- panic
Masz dużo staminy- kalm
Temperatura postaci go brrr-pAnIcC
Odpisz
3 stycznia 2022, 09:25
@OK00rwancka: cały fendom Gayshita Simpacta ogarnijcie się k...a
Odpisz
3 stycznia 2022, 09:44
@Schabowy_nie_mielony: nie rozumiem po co mam się ogarnąć skoro wszystko jest ze mną dobrze?
Odpisz
3 stycznia 2022, 09:54
@OK00rwancka: grasz w to coś więc nie, nie jest
Odpisz
3 stycznia 2022, 12:05
@Schabowy_nie_mielony: ja właśnie tak średnio rozumem co takiego fajnego w genshinie
Odpisz
3 stycznia 2022, 12:41
@Schabowy_nie_mielony: najwyraźniej to z tobą jest coś nie tak skoro czepiasz się o to kto w coś gra. Niech se każdy gra w co chce. Czy to w robloxa, fortnite, genshina. Po co cię to interesuje?
Odpisz
3 stycznia 2022, 12:46
@Sansonio: Masz +11 ode mnie
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2022, 12:58
@Sansonio: To że jednak wole żyć w społeczeństwie bez gejów, furry, ludzi oglądajacych/grających anime/hentai i innych degeneratów
Odpisz
3 stycznia 2022, 13:04
@Schabowy_nie_mielony: smutne ale wiesz ze nikogo to nie obchodzi? Ci ludzie nigdy nie znikna
Odpisz
3 stycznia 2022, 13:06
@Sansonio: I przez to nie mam praw pisania i mówienia że to co jest złe jest złe i nic tego nie zmieni?
Odpisz
3 stycznia 2022, 13:08
@Schabowy_nie_mielony: No nie masz bo to nie jest złe to jest złe dla osób które wyraźnie się interesują kto z kim w łóżku jest.
Odpisz
3 stycznia 2022, 07:25
Moja pierwsza rozgrywka Wiedźmina trwała jakieś 3 minuty, bo nie sądziłam, że Geralt umrze od skoczenia z balkonu na trawę.
Odpisz
3 stycznia 2022, 00:27
Jak klikasz skok przed upadkiem to ignruje obrażenia od upadku (chyba że spadasz z bardzo wyskogiego miejsca)
Odpisz
2 stycznia 2022, 20:26
Ogólnie jak się pójdzie w góry i odpowiednio wybierze trasę to Geralt może z nich zjeżdżać jak na niewidzialnych nartach i skrócić sobie drogę między lokacjami. Gorzej jak się skałą nagle urywa i robi skok wiary
Odpisz
2 stycznia 2022, 20:03
/gamerule FallDamage false
Odpisz
31 grudnia 2021, 11:30
Spadasz z wysokości pół metra - kalm
To Skyrim - panic
Odpisz
31 grudnia 2021, 13:37
@Soberker: Pół metra? *śmiech po olbrzymiemu*
Odpisz