memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 stycznia 2022, 03:54
Ja skompiec tylko przyglądałem się jak sąsiedzi i okolice je puszczają
Odpisz
31 grudnia 2021, 13:07
mnie to tam nawet na petardy z ldila nie stać
31 grudnia 2021, 18:00
w lidlu pewnie drożej xD
1 stycznia 2022, 03:37
Skoro nie pracujesz to nie wątpię
31 grudnia 2021, 20:36
Fajerwerki są fajne, ale jeszcze fajniejszy jest płacz lewaków, że nie masz prawa ich puszczać, bo psy się mogą wystraszyć
Jak wywalić 200 Ziko w kosmos
31 grudnia 2021, 13:52
Ja w wakacje kupiłem na odpuście petardy i do tej pory je mam
31 grudnia 2021, 18:50
@Polakowaty: rel
31 grudnia 2021, 13:23
Mnie stać tylko na to
31 grudnia 2021, 13:47
@LadyDialga: zimne ognie imo lepsze niż petardy
31 grudnia 2021, 13:15
A ja lubie wysadzać rzeczy i podpalać
31 grudnia 2021, 13:16
31 grudnia 2021, 13:13
I dobrze j...c biede 😎🤙
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2022, 03:54
Ja skompiec tylko przyglądałem się jak sąsiedzi i okolice je puszczają
Odpisz
31 grudnia 2021, 13:07
mnie to tam nawet na petardy z ldila nie stać
Odpisz
31 grudnia 2021, 18:00
w lidlu pewnie drożej xD
Odpisz
1 stycznia 2022, 03:37
Skoro nie pracujesz to nie wątpię
Odpisz
31 grudnia 2021, 20:36
Fajerwerki są fajne, ale jeszcze fajniejszy jest płacz lewaków, że nie masz prawa ich puszczać, bo psy się mogą wystraszyć
Odpisz
31 grudnia 2021, 20:36
Jak wywalić 200 Ziko w kosmos
Odpisz
31 grudnia 2021, 13:52
Ja w wakacje kupiłem na odpuście petardy i do tej pory je mam
Odpisz
31 grudnia 2021, 18:50
@Polakowaty: rel
Odpisz
31 grudnia 2021, 13:23
Mnie stać tylko na to
Odpisz
31 grudnia 2021, 13:47
@LadyDialga: zimne ognie imo lepsze niż petardy
Odpisz
31 grudnia 2021, 13:15
A ja lubie wysadzać rzeczy i podpalać
Odpisz
31 grudnia 2021, 13:16
Odpisz
31 grudnia 2021, 13:13
I dobrze j...c biede 😎🤙
Odpisz