Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
Nie znoszę kleszczy
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2021, 21:44
xD
Odpisz
31 grudnia 2021, 21:46
k...a ola jesteśmy sławni
Odpisz
31 grudnia 2021, 22:06
@XDudek: nie jestem ola
mieli mnie za fajna wcześniej
Odpisz
31 grudnia 2021, 22:09
no to po co w opisie kłamiesz
to kto jestes jak nie ola?
Odpisz
1 stycznia 2022, 10:51
@XDudek: nie mogę zdradzić mojego imienia, kto wie ten wie
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2022, 11:33
więc kto wie?
Odpisz
1 stycznia 2022, 11:34
@XDudek: tak
Odpisz
1 stycznia 2022, 11:34
no to ...j będe do ciebie mówić ola
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:43
@XDudek: Ja wiem i nie powiem
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:03
@Bright32: prosze powiedz
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:05
@XDudek: Nie mogę bo straciłbym zaufanie ZJP
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:07
@Bright32: no to powiedz mi tak żeby ona nie wiedziała że mi powiedziałeś
zawsze działa
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:08
@XDudek: Dobrze jej imię to
O Boże o k...a ona tu jest
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:09
@Bright32: jak jest ja nie ma
możesz np napisać i skasować czy coś pls
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:10
@XDudek: Zabiorę tą wiadomość do grobu 💀
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:11
@Bright32: no to powiedz mi tylko kto wie opórcz ciebie..i jej
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:12
@XDudek: Moja druga osobowość
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:12
@Bright32: a ona mi powie?
moja druga osobowość pyta
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:13
@XDudek: Może
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:14
@Bright32: mam do niej pytanie
JaK tEn gaRguLec Ma nA ImIe??
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:15
@XDudek: Czekaj ma profil na jeja to napisz bezpośrednio
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:16
@Bright32: nawet jeśli mnie nie oleje to nie powie
powiedzała że tylko wtajemniczeni wiedzą...a ja wtajemniczony nie jestem
ALE TY JESTEŚ
dlatego cie potrzebuje
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:17
@XDudek: Jak dobrze do niej zagadasz to ci powie więc poczekaj wyślę ci link do jej profilu
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:18
@Bright32: dzięki bardzo się przyda
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:18
@Bright32: ale czekaj
nie moge do niej napisać, pisałem tam ostatnio
wyjdzie że jestem napastliwy czy coś
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:19
@XDudek: Nie no moja druga osobowość jest całkiem miła
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:19
@Bright32: rel, polecam ją
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:20
@XDudek: https://www.jeja.pl/user,ZiemiaJestPlaska
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:31
@Bright32: dzięki, jak się zbiore to w przyszłym tygodniu się jej zapytam
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:31
@XDudek: Chłopie to mój multik lol
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:33
@Bright32:
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:33
@XDudek: Ja nie kłamie
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:35
@Bright32: ty masz 25 poziom, ona powiedziała mi że ma 23
ile potrzeba czasu żeby mieć dwa tak mocne konta
to niemożliwe
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:38
@XDudek: Odpalasz na dwóch przeglądarkach
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:38
@Bright32: O k...a
ale mondre
nie no, nie wierze w to
Odpisz
11 stycznia 2022, 20:35
@XDudek: Ola konto usunęła co jest
Odpisz
26 grudnia 2024, 22:25
@Tonell: hej, tu ola a dokładniej nikola
a mój ig to hejkatuniki
Odpisz
15 maja 2023, 20:26
ooo
to to sie znalazło na głównej jej!
Odpisz
7 stycznia 2022, 08:21
Czyli poleciała na gówno i się nie szanuje, spoko. Takie wysrywy też łażą po świecie...
Odpisz
20 stycznia 2022, 21:29
@malinowy_kot: XDDDDD
Odpisz
1 lutego 2022, 12:43
@malinowy_kot: czekaj co
Odpisz
4 stycznia 2022, 16:34
O, dudek na głównej
Odpisz
7 stycznia 2022, 10:15
@podejrzanyczlowiek007:
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:42
Ale żenaduwa
Odpisz
1 stycznia 2022, 18:28
Brawo 👏
Cieszę się, że coś w życiu osiągnąłeś
Odpisz
1 stycznia 2022, 19:18
@Tinna: udało się!
Odpisz
1 stycznia 2022, 01:26
Odpisz
31 grudnia 2021, 16:05
czy...czy zostałem sławny?
Odpisz
31 grudnia 2021, 16:12
@XDudek: Nie XD
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2021, 16:13
@Pochylona: dobra krzywa ty się nie odzywaj, idź na kult serja wyzywać
i pamiętaj nie obrażaj za małpe czasem
Odpisz
31 grudnia 2021, 16:15
@XDudek: Nie obrażam się *idzie obrażać Sereja*
Odpisz
31 grudnia 2021, 21:49
@Pochylona: Psujesz mu nadzieje :/
Odpisz
31 grudnia 2021, 21:49
na szczęście nadzieja umiera ostatnia
Odpisz
31 grudnia 2021, 21:51
@XDudek: Ale zaczyna chorować pierwsza
Odpisz
31 grudnia 2021, 21:54
Wiem
Odpisz
31 grudnia 2021, 22:53
@Pochylona: Dlaczego obrażasz Serja?
On jest idealny.
:C
Odpisz
31 grudnia 2021, 22:54
@ktosniekreatywny: Nie prawda. Tylko mój przyjaciel jest idealny.
Odpisz
31 grudnia 2021, 22:54
@Pochylona: dziękuje <3
Odpisz
31 grudnia 2021, 22:55
@Pochylona: Mogę się zgodzić jeżeli przyjaznisz się z Serjem.
Odpisz
31 grudnia 2021, 22:57
@XDudek: Ale...Mi chodziło o...Nie ważne.
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:00
@Pochylona: hehe
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:02
@XDudek: Imo jej chodziło o Serja
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:04
@ktosniekreatywny: imo o dooku
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:04
@ktosniekreatywny: imo o dooku
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:05
@XDudek: Serj > Dooku
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:06
@ktosniekreatywny: nie zaczynaj
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:07
@XDudek: Serj przynajmniej istnieje
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:08
@ktosniekreatywny: dooku przynejmniej nie wygląda jakby już go dwa razy pogrzebali
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:08
@XDudek: Serj też nie
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:09
@ktosniekreatywny: -_-?
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:10
@XDudek: On jest piękny.
Nie wiem co Ty widzisz w starym dziadku,który został zabity przez typa,który potem stracił większość kończyn.
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:12
@ktosniekreatywny: anakinowi sam się podstawił, bo taki był plan palpatina przez którego został później zdradzony
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:13
@XDudek: Ale i tak jest starym dziadem.
A w wojnach klonów wyglądał jak jakaś postać z ...jowej gry imo.
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:13
@ktosniekreatywny: no bo go źle narysowali
ale jakim on był geniusem szermierki i strategii!
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:14
@XDudek: Ale był starym dziadem lol.
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:18
@ktosniekreatywny: a pamiętasz jak j....*ł bekflipa?
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:19
@XDudek: Tak.
A potem umarł.
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:19
@ktosniekreatywny: bo został zdradzony
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:20
@XDudek: Został czy nie został nie ważne. Ważne,że umarł.
A Serj żyje.
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:21
@ktosniekreatywny: serj to noname
Odpisz
31 grudnia 2021, 23:24
@XDudek: Serj ma 968 511 słuchaczy na Spotify
656 000 subskrybcji na YouTube
+ Popularność SOaD i sława na innych platformach.
Odpisz
31 grudnia 2021, 21:34
Dudek jesteś na głównej
Odpisz
31 grudnia 2021, 21:50
Odpisz
31 grudnia 2021, 22:29
@XDudek:
Odpisz
31 grudnia 2021, 16:04
rel jestem kolegą
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2021, 16:19
@Rey_Palpatine: uwierz, on nie ma kolegów
Odpisz
31 grudnia 2021, 16:04
Ja też spędzam sylwestra z kiblem, mam biegunkę :(
Odpisz
31 grudnia 2021, 16:09
@przemek1ni: widać że ma branie
Odpisz
31 grudnia 2021, 16:04
Tak było, nie zmyślają.
https://memy.jeja.pl/826373,znasz-sie-na-rzeczy-slonko.html
Odpisz
31 grudnia 2021, 16:03
No kurtyzana mówię ci tak było
Odpisz