Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2022, 08:42
Odpisz
3 stycznia 2022, 10:38
było
Odpisz
3 stycznia 2022, 02:08
Hehe, ale śmieszne. Humor fejsika wkracza do jeja
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:04
Byo i jak jeszcze raz zobacze mema na głównej który był robie salto w bok
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:06
@maslo123_5: Będę o tym pamiętać
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:21
@maslo123_5: nagraj to wtedy i na jeja wstaw
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:22
@piotrkacz: nie nagram bo ochrona danych osobowych, mogę wam nie wiem wysłac zdjęcia miejsca na którym to robiłem
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:26
@maslo123_5: wyślę na ten wątek
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:26
@maslo123_5: To weź nagraj i zamaż swoją mordę w edytorze.
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:26
@maslo123_5: mogę też zrobić film typu pov
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:27
@maslo123_5: tylko nie wyśle wtedy tutaj
To ja coś to wyśle jako mem może
Albo na gif jakoś zamienie
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:28
@maslo123_5: no to trzymamy cię za słowo
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:29
@piotrkacz: ok będe pamiętał
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:31
@TrueStoryGuy: jo a tego nie umiem a po drugie mi sie nie chce
Odpisz
2 stycznia 2022, 12:40
@maslo123_5: Jak skorwentować z mp4 na gifa lol
Odpisz
2 stycznia 2022, 12:43
@maslo123_5: Obraz przed masakrą jako dowód
Odpisz
2 stycznia 2022, 12:48
@maslo123_5: Jak coś jakość jest no
Wątpliwa
Odpisz
2 stycznia 2022, 12:59
@maslo123_5: do zobaczenia w szpitalu el
Odpisz
2 stycznia 2022, 13:26
@maslo123_5: brawo
Odpisz
2 stycznia 2022, 13:57
@Nikodem8378: dziękuje bardzo
Odpisz
2 stycznia 2022, 17:40
@maslo123_5: LOKO30 v2
Odpisz
2 stycznia 2022, 17:43
@olimpicYT3356: LOKO 30 dotrzymał obietnicy?
Odpisz
2 stycznia 2022, 20:31
@maslo123_5: https://memy.jeja.pl/826806,co-za-dobry-czlowiek-z-niego.html ten jest na głównej i był
Odpisz
2 stycznia 2022, 21:20
@Sadfrog: Salto już zrobiłem
Odpisz
2 stycznia 2022, 21:23
@maslo123_5: to wstaw
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2022, 22:57
@Sadfrog: wstawił, w trybie POV
To ten gif
Odpisz
2 stycznia 2022, 23:06
@piotrkacz: to daj link koleżko
Odpisz
2 stycznia 2022, 23:07
@Sadfrog: masz go w tym wątku
Odpisz
2 stycznia 2022, 23:07
@piotrkacz: a ok nie zauważyłem
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:52
miałem podobnie.. telefon z przedszkola i pytanie intendentki: a kiedy syn nas w końcu odwiedzi??
moja odpowiedź: ale jak to odwiedzi, przecież właśnie go zawieźliśmy..
w przedszkolu panika, szukają dziecka..
pół godziny(!!) później dzwonią znowu, że nie mogą go znaleźć..
okazało się, że telefon był z innego przedszkola, gdzie syn się nie dostał, a przez burdel w papierach i tak go zakwalifikowali.. pół godziny dzieciaka szukali.. po wszystkich salach.. ależ oni musieli mieć stracha..
Odpisz
2 stycznia 2022, 13:11
@Maly_KSIAZE: ty masz syna?!
Odpisz
2 stycznia 2022, 14:22
nie , porwał
Odpisz
2 stycznia 2022, 14:38
@Sadfrog: i trzyma w piwnicy 😎
Odpisz
2 stycznia 2022, 14:47
w przedszkolu *
Odpisz
2 stycznia 2022, 14:54
@Sadfrog: w przedszkolnej piwnicy
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:54
tak, mam.. to takie dziwne??
Odpisz
2 stycznia 2022, 17:23
@Maly_KSIAZE: na tej stronie wiek jest mniej więcej 13 - 18
Odpisz
2 stycznia 2022, 17:40
@Maly_KSIAZE: Ziomuś co ty tu jeszcze robisz w takim razie
Odpisz
2 stycznia 2022, 17:47
@Sadfrog: 18.. kiedy to było.. heh..
Odpisz
2 stycznia 2022, 17:47
@olimpicYT3356: oglądam memy, patrzę, obserwuję, wybieram ofia.. znaczy.. obserwuję.. :D
Odpisz
2 stycznia 2022, 19:12
@Maly_KSIAZE: dobra, mnie raczej nie weźmiesz. Za rok 18 xD
Odpisz
2 stycznia 2022, 19:33
za rok.. no właśnie.. dopiero za rok.. szmat czasu..
Odpisz
2 stycznia 2022, 19:52
to za rok się nie zobaczymy
Odpisz
2 stycznia 2022, 19:54
@Sadfrog: a co jak nie będzie jeja?
Odpisz
2 stycznia 2022, 19:54
@Maly_KSIAZE: ups
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2022, 20:27
Życie toczy się dalej
Odpisz
2 stycznia 2022, 12:27
Kevin sam w domu
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:27
Ignorując fakt że było już tyle razy że potrafię wyrecytować tego mema na pamięć
Odpisz
1 stycznia 2022, 15:37
Było tyle razy że niech to ktoś jeszcze 555 raz wrzuci.
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:21
@Paranienormalne_sequel: Ty w sumie czemu nie
Odpisz
1 stycznia 2022, 15:39
Odpisz