Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Co za przypadek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2021, 23:23
Rel
Odpisz
24 sierpnia 2017, 08:43
Dolna pozycja to pozycja w ktorej czlowiek sie bardziej skupia.. Np jak gra albo sra.. ;D
Odpisz
6 marca 2017, 16:12
Ja tam na podłodze siedzę se XD
Odpisz
24 marca 2014, 17:55
Filmowe gry uleczą młodzież!
Odpisz
24 marca 2014, 19:57
@Piotr99: *Quantic Dream uleczy młodzież
Odpisz
25 marca 2014, 17:22
@kubakk12: O ile znów wymyślą coś wielkiego, bo Beyond raczej nie było szczytem ich możliwości.
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2014, 16:19
@Omeg12: Ale to nie znaczy, że nie było zayebiste :P Fahrenheit & Heavy Rain 4EVER :D Nie wiem, czemu sądzisz, że to nie było nic wielkiego, mi się tam wszystko podoba
Odpisz
27 marca 2014, 16:28
@kubakk12: Nie mówię, że było złe. W sumie nic szczególnego nie spartaczyli, po prostu nie mieli takich możliwości stworzenia nieliniowej fabuły czy wzbudzenia zaangażowania gracza co w Heavy Rain. Poza tym część sekwencji jest kompletnie niepotrzebna.
Odpisz
25 marca 2014, 21:09
kiedy ja gram na PS3 to leżę na podłodze :/
Odpisz
27 marca 2014, 10:35
@michi100110: Nie jesteś sam. ._.
Odpisz
27 marca 2014, 16:20
@michi100110: Witaj w klubie :P
Odpisz
27 marca 2014, 13:54
Nie wiem czy ta strzałka jest konieczna...
Odpisz
24 marca 2014, 18:47
ja zawsze wygodnie w fotelu leże pochylam się tylko przy sztrzelaniu z karabinu snajperskiego na ogromny dystans
Odpisz
25 marca 2014, 19:14
@bylejakbylegdzie: też tak mam ale to działa u mnie podczas strzelania ze wszystkich celowników na dalszy zasięg
Odpisz
25 marca 2014, 19:23
@bylejakbylegdzie: Ja zazwyczaj się pochylam gdy ktoś wybiegnie mi na ryja, wtedy odruchowo "odskakuję" w bok. A gdy strzelam ze snajperki to zamykam jedno oko na sekundę, takie odruchy. :F
Odpisz
25 marca 2014, 19:55
ja też czasami przechylam się na boki jak w niektórych grach unikam pocisków przeciwnika
Odpisz
25 marca 2014, 19:57
@bylejakbylegdzie: To śmieszne jednak te odruchy pomagają. Albo gdy wiesz że przeciwnik jest za ścianą albo w górnym rogu, i w realnym świecie się wychylasz.
Odpisz
25 marca 2014, 20:04
no to też ogólnie to nawet więcej takich odruchów jest ale nawet uwagi nie zwracamy
Odpisz
25 marca 2014, 17:18
Ja posiadam kanapę, więc mam więcej możliwości
Ps. Dlaczego on ma tak blisko telewizor?
Odpisz
25 marca 2014, 11:04
..pojawiają się magiczne strzałeczki popychające cie.
Odpisz