Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Niezalogowany

30 maja 2021, 23:23

Rel

Avatar maxpower37

24 sierpnia 2017, 08:43

Dolna pozycja to pozycja w ktorej czlowiek sie bardziej skupia.. Np jak gra albo sra.. ;D

Avatar Predator_PL

6 marca 2017, 16:12

Ja tam na podłodze siedzę se XD

Avatar Piotr99

24 marca 2014, 17:55

Filmowe gry uleczą młodzież!

Avatar kubakk12

24 marca 2014, 19:57

@Piotr99: *Quantic Dream uleczy młodzież

Avatar Omeg12

25 marca 2014, 17:22

@kubakk12: O ile znów wymyślą coś wielkiego, bo Beyond raczej nie było szczytem ich możliwości.

Avatar kubakk12

Edytowano - 27 marca 2014, 16:19

@Omeg12: Ale to nie znaczy, że nie było zayebiste :P Fahrenheit & Heavy Rain 4EVER :D Nie wiem, czemu sądzisz, że to nie było nic wielkiego, mi się tam wszystko podoba

Avatar Omeg12

27 marca 2014, 16:28

@kubakk12: Nie mówię, że było złe. W sumie nic szczególnego nie spartaczyli, po prostu nie mieli takich możliwości stworzenia nieliniowej fabuły czy wzbudzenia zaangażowania gracza co w Heavy Rain. Poza tym część sekwencji jest kompletnie niepotrzebna.

Avatar michi100110

25 marca 2014, 21:09

kiedy ja gram na PS3 to leżę na podłodze :/

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2014, 10:35

@michi100110: Nie jesteś sam. ._.

Avatar kubakk12

27 marca 2014, 16:20

@michi100110: Witaj w klubie :P

Avatar Roger909

27 marca 2014, 13:54

Nie wiem czy ta strzałka jest konieczna...

Avatar bylejakbylegdzie

24 marca 2014, 18:47

ja zawsze wygodnie w fotelu leże pochylam się tylko przy sztrzelaniu z karabinu snajperskiego na ogromny dystans

Avatar fil341

25 marca 2014, 19:14

@bylejakbylegdzie: też tak mam ale to działa u mnie podczas strzelania ze wszystkich celowników na dalszy zasięg

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2014, 19:23

@bylejakbylegdzie: Ja zazwyczaj się pochylam gdy ktoś wybiegnie mi na ryja, wtedy odruchowo "odskakuję" w bok. A gdy strzelam ze snajperki to zamykam jedno oko na sekundę, takie odruchy. :F

Avatar bylejakbylegdzie

25 marca 2014, 19:55

ja też czasami przechylam się na boki jak w niektórych grach unikam pocisków przeciwnika

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2014, 19:57

@bylejakbylegdzie: To śmieszne jednak te odruchy pomagają. Albo gdy wiesz że przeciwnik jest za ścianą albo w górnym rogu, i w realnym świecie się wychylasz.

Avatar bylejakbylegdzie

25 marca 2014, 20:04

no to też ogólnie to nawet więcej takich odruchów jest ale nawet uwagi nie zwracamy

Avatar AdiXiks

25 marca 2014, 17:18

Ja posiadam kanapę, więc mam więcej możliwości
Ps. Dlaczego on ma tak blisko telewizor?

Avatar PanMaslo

25 marca 2014, 11:04

..pojawiają się magiczne strzałeczki popychające cie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Pozdrawiam świetliki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Co za przypadek

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka