Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzykrotny T
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2016, 09:58
5/5 bo leonidas
Odpisz
24 marca 2014, 23:18
spartanie byli psychopatami jeśli chodzi o siłę i brak bólu :| specjalnie się ***alali żeby bólu nie czuć :P nawet była historia o chłopcu który nie czół bólu i mu lis czy tam jakiś inny pies wnętrzności żarł bo miał bo ukrytego przy brzuchu żeby mu go nie zabrali i kiedy ktoś mu kazał pokazać co ma to ten zemdlał i nieżywy sobie leżał :p
Odpisz
28 marca 2014, 16:06
@jacek1s: piszesz strasznie chaotycznie...
Odpisz
28 marca 2014, 16:10
@jacek1s: Narkotyki pwodują podobne bajery. Taki Michael M. pryszedł do szpitala ze swoją uciętą prawa ręką w lewej ręce i powiedział "Możecie mi ją przyszyć?". Normalnie zemdlałby za sam szok bólowy
Odpisz
28 marca 2014, 21:23
@jacek1s: on czuł ból, ale był tak wytrenowany aby go nie okazywać. Był to lis, a nie pies.
Odpisz
29 marca 2014, 01:13
Bo to kanapka
Odpisz
3 kwietnia 2015, 15:30
napiszę to mniej chaotycznie : pewien spartański chłopak ukradł liska, ale go przyłapali, schował więc lisa pod bluzke i uciekał, ale upadł, bo lisek wyżarł mu wnętrzności
Odpisz
28 marca 2014, 17:21
Bekę mam z tych wszystkich osób, które chciałby żyć w czasach Spartańskich, tak wam śpieszno do seksualnych aktów z innymi facetami, by ujednolicić więzi między wami?
Odpisz
29 marca 2014, 13:18
@FD_God: Wiem że to głupio komentować swój obrazek ale ten obrazek nie miał na celu to żebym chciał wrócić do tych czasów , tylko porównaj sobie chciałbyś widzieć takich mężczyzn jak na 1 obrazku? czy na tego 2? bo ja na tego 2 (oczywiscie bez tej zbroji itp) .
Odpisz
29 marca 2014, 14:45
@Lord_Nailock: Mówię tu o tych co pisali na samym dole.
Odpisz
29 marca 2014, 05:49
ej, a to spartańce nie wymarły przypadkiem m.in. z powodu, że co drugi Spartanin był homo? :[
Odpisz
29 marca 2014, 12:51
Co drugi starożytny był homo :^)
Odpisz
28 marca 2014, 21:27
To nadal nie nazywa się męskość... (to po lewo)
Odpisz
24 marca 2014, 17:38
Nie wiem, czy to kwestia nietolerancyjności, czy może gustu, ale jak widzę takiego "mężczyznę", to mam ochotę kopnąć go w tą wytapetowaną mordę.
Odpisz
24 marca 2014, 17:40
@Papayou: Nie powstrzymuj się, takie hamowanie emocji jest złe dla zdrowia.
Odpisz
24 marca 2014, 17:58
@Papayou: Podobnie ja. Tyle, że u mnie jest to mniej więcej tak: Gej- spoko, odwale się od ciebie, hetero- kopa w ryj.
Odpisz
24 marca 2014, 20:50
@Papayou: mylisz pojęcia, to nigdy nie będą mężczyźni i nie powinni być tak nazywani, to są chłopcy
Odpisz
28 marca 2014, 15:07
Rozumiem że lubisz gejostwo a hetero to już nie?
Odpisz
28 marca 2014, 15:17
@PKB00: On chyba miał na myśli, że jak gej się tak ubiera, to spoko, Jak hetero to już nie...
Odpisz
28 marca 2014, 15:27
Dokładnie.
Odpisz
28 marca 2014, 16:05
Tylko z tego co mi wiadomo to geje ubierają normalnie (no, może nawet bardziej elegancko niż normalni faceci) , a nie latają w różowych ciuszkach śpiewając "it's okay to be gay"
Odpisz
28 marca 2014, 16:53
@aiten: to w sumie też chyba zależy od geja :D jak ktoś nie chce się afiszować to wygląda normalnie, jednak jak chce się wyróżniać i nie obchodzi go to co mówią inni to wtedy wygląda to tak jak na obrazku :P przecież nic mu nikt nie zrobi bo dyskryminacja i w ogóle :P sam bym takie coś odstrzelił z karabinu :D
Odpisz
28 marca 2014, 17:25
@aiten: Ojojoj, mylisz się. Taki elegancki homoseksualista to po prostu człowiek z inną orientacją. Ja raczej mówiłem o takich gejach w wieku 14-18 lat. Sam wiesz jak to się ubiera :/
Odpisz
28 marca 2014, 18:07
Nawet geje się tak nie ubierają, a tak w ogóle co ma takie ubranie do geja? Nic. To są zwyczajne pedały albo metro co najwyżej jakieś pojeby co im hajs rodziców się podoba.
Odpisz
28 marca 2014, 16:07
Dobre czasy, Leonidas <3
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2014, 15:07
W Sparcie nawet najbardziej zniewieściały homoseksualista wyglądał bardziej męsko niż niejeden Polaczek z rzeźbą.
Odpisz
28 marca 2014, 15:02
powinniśmy zmienić ustrój i żyć po spartańsku
Odpisz
24 marca 2014, 21:21
Jestem na tyle zacofany że nadal uważam Leonidasa za kanon męskości... i nie zamierzam zmieniać swoich poglądów.
Odpisz