Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maszterek583

19 grudnia 2016, 09:58

5/5 bo leonidas

Avatar jacek1s

24 marca 2014, 23:18

spartanie byli psychopatami jeśli chodzi o siłę i brak bólu :| specjalnie się ***alali żeby bólu nie czuć :P nawet była historia o chłopcu który nie czół bólu i mu lis czy tam jakiś inny pies wnętrzności żarł bo miał bo ukrytego przy brzuchu żeby mu go nie zabrali i kiedy ktoś mu kazał pokazać co ma to ten zemdlał i nieżywy sobie leżał :p

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2014, 16:06

@jacek1s: piszesz strasznie chaotycznie...

Avatar Adiospl

28 marca 2014, 16:10

@jacek1s: Narkotyki pwodują podobne bajery. Taki Michael M. pryszedł do szpitala ze swoją uciętą prawa ręką w lewej ręce i powiedział "Możecie mi ją przyszyć?". Normalnie zemdlałby za sam szok bólowy

Avatar Sauron

28 marca 2014, 21:23

@jacek1s: on czuł ból, ale był tak wytrenowany aby go nie okazywać. Był to lis, a nie pies.

Avatar Atrix8

29 marca 2014, 01:13

Bo to kanapka

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2015, 15:30

napiszę to mniej chaotycznie : pewien spartański chłopak ukradł liska, ale go przyłapali, schował więc lisa pod bluzke i uciekał, ale upadł, bo lisek wyżarł mu wnętrzności

Avatar FD_God

28 marca 2014, 17:21

Bekę mam z tych wszystkich osób, które chciałby żyć w czasach Spartańskich, tak wam śpieszno do seksualnych aktów z innymi facetami, by ujednolicić więzi między wami?

Avatar Lord_Nailock

29 marca 2014, 13:18

@FD_God: Wiem że to głupio komentować swój obrazek ale ten obrazek nie miał na celu to żebym chciał wrócić do tych czasów , tylko porównaj sobie chciałbyś widzieć takich mężczyzn jak na 1 obrazku? czy na tego 2? bo ja na tego 2 (oczywiscie bez tej zbroji itp) .

Avatar FD_God

29 marca 2014, 14:45

@Lord_Nailock: Mówię tu o tych co pisali na samym dole.

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2014, 05:49

ej, a to spartańce nie wymarły przypadkiem m.in. z powodu, że co drugi Spartanin był homo? :[

Avatar Halo55

29 marca 2014, 12:51

Co drugi starożytny był homo :^)

Avatar Serphis

28 marca 2014, 21:27

To nadal nie nazywa się męskość... (to po lewo)

Avatar Papayou

24 marca 2014, 17:38

Nie wiem, czy to kwestia nietolerancyjności, czy może gustu, ale jak widzę takiego "mężczyznę", to mam ochotę kopnąć go w tą wytapetowaną mordę.

Avatar PolandWolf

24 marca 2014, 17:40

@Papayou: Nie powstrzymuj się, takie hamowanie emocji jest złe dla zdrowia.

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2014, 17:58

@Papayou: Podobnie ja. Tyle, że u mnie jest to mniej więcej tak: Gej- spoko, odwale się od ciebie, hetero- kopa w ryj.

Avatar coloman

24 marca 2014, 20:50

@Papayou: mylisz pojęcia, to nigdy nie będą mężczyźni i nie powinni być tak nazywani, to są chłopcy

Avatar PKB00

28 marca 2014, 15:07

Rozumiem że lubisz gejostwo a hetero to już nie?

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2014, 15:17

@PKB00: On chyba miał na myśli, że jak gej się tak ubiera, to spoko, Jak hetero to już nie...

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2014, 15:27

Dokładnie.

Avatar aiten

28 marca 2014, 16:05

Tylko z tego co mi wiadomo to geje ubierają normalnie (no, może nawet bardziej elegancko niż normalni faceci) , a nie latają w różowych ciuszkach śpiewając "it's okay to be gay"

Avatar mmatik

28 marca 2014, 16:53

@aiten: to w sumie też chyba zależy od geja :D jak ktoś nie chce się afiszować to wygląda normalnie, jednak jak chce się wyróżniać i nie obchodzi go to co mówią inni to wtedy wygląda to tak jak na obrazku :P przecież nic mu nikt nie zrobi bo dyskryminacja i w ogóle :P sam bym takie coś odstrzelił z karabinu :D

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2014, 17:25

@aiten: Ojojoj, mylisz się. Taki elegancki homoseksualista to po prostu człowiek z inną orientacją. Ja raczej mówiłem o takich gejach w wieku 14-18 lat. Sam wiesz jak to się ubiera :/

Avatar PKB00

28 marca 2014, 18:07

Nawet geje się tak nie ubierają, a tak w ogóle co ma takie ubranie do geja? Nic. To są zwyczajne pedały albo metro co najwyżej jakieś pojeby co im hajs rodziców się podoba.

Avatar ApriL141

28 marca 2014, 16:07

Dobre czasy, Leonidas <3

Avatar SubiNastyGuy

Edytowano - 28 marca 2014, 15:07

W Sparcie nawet najbardziej zniewieściały homoseksualista wyglądał bardziej męsko niż niejeden Polaczek z rzeźbą.

Avatar kamo266

28 marca 2014, 15:02

powinniśmy zmienić ustrój i żyć po spartańsku

Avatar Bodex

24 marca 2014, 21:21

Jestem na tyle zacofany że nadal uważam Leonidasa za kanon męskości... i nie zamierzam zmieniać swoich poglądów.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trzykrotny T

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To się nie może nie udać

Ostry ten sędzia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka