Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lilMateuszeq

11 kwietnia 2021, 14:40

Ja bym pojechał dla pewnego jedynego w swoim rodzaju anime ...

...Pokemon

Avatar ursusowanie

27 listopada 2019, 16:37

Nowa zasada u mnie
Nie skręcaj w lewo

Avatar Bananator

25 marca 2014, 21:01

Gdzie

Avatar Lillly

26 stycznia 2016, 19:08

@Bananator: Nigdzie. To fake. Widać, że prawdziwa nazwa została zamazana i wklejony napis "anime world". Widać to na pierwszy rzut oka, jednak i tak chciałabym tam pojechać ^.^

Avatar TheHunterMikiPL

20 października 2015, 21:15

ja nie

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2014, 18:52

Na pewno nie ja.

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2014, 20:51

Zbierajmy się wszyscy i jedziemy

Avatar NecroSky

28 marca 2014, 22:42

A będą Hentayce?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar NecroSky

29 marca 2014, 18:10

oj tam oj tam :P

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2014, 18:12

@NecroSky: To spoko

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2014, 22:02

Hejty antyfanów "Hińskich Bajek!" za 3... 2... LOL NOPE! Trochę sobie poczekam. ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Hubix

25 marca 2014, 16:40

Ja lubie "Hińskie bajki", nawet te z Hameryki, ale doświadczenie nauczyło mnie aby nie reagować na takie trolle ;D

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2014, 18:04

@Hubix: Dlatego pisałem 'trochę sobie poczekam"

Avatar Niszczyiel

26 marca 2014, 17:15

Już Wole do Minecraftlandu Nawet wole dzieci minecrafta niż anime ;_;

Avatar lulul

18 lipca 2016, 13:34

@Niszczyiel: Tylko mi tu minecrafta nie obrażaj, najlepsza gra indie typu survival ;-;

Avatar loloja

25 marca 2014, 16:52

kto ze mną jedzie :D?

Avatar Bananator

25 marca 2014, 21:01

@loloja: Ja jade

Avatar sami666pl

25 marca 2014, 21:30

@loloja: no to jedziem :d

Avatar Style

25 marca 2014, 23:28

@sami666pl: poczekajcie na mnie

Avatar Semari

25 marca 2014, 12:29

Do widzenia ludzie pędzę do świata shinobi.

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2014, 14:52

@Semari: Idę z tobą :D

Avatar Papayou

25 marca 2014, 16:40

@Semari: Szerokiej drogi.

Avatar Semari

25 marca 2014, 21:35

Przygotuj się do drogi bo będzie długa XD

Avatar GrumpyCat

25 marca 2014, 14:38

Ja nie.

Avatar Liv999

25 marca 2014, 17:11

@GrumpyCat: "Pa-nie Ja-nie, Pa-nie Ja-nie ra-no wstań, ra-no wstań. Wszystkie dzwony biją, wszystkie dzwony biją. Bim-bam-bom, bim-bam-bom." Tak mi się przypomniało ;3 Nie zwracajcie uwagi, czytajcie resztę komentarzy ;]

Avatar Papayou

25 marca 2014, 16:39

Nareszcie, maniaki chińskich bajek w jednym, najobrzydliwszym miejscu na świecie. Jupila!!

Avatar Paulius

Edytowano - 25 marca 2014, 13:10

HAHAHAHA pojedziecie, zamkną tam was i nie wypuszczą, a świat będzie znów piękny :D

Avatar zatoka

25 marca 2014, 16:27

@Paulius: TO JEST TO NA CO CZEKAŁEM CAŁE ŻYCIE

Avatar Volny

25 marca 2014, 16:24

Jedno słowo: JEDZIEMY! xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #znak, #anime, #miasto

Nie znoszę kleszczy

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To by wystarczyło

Lekko nie będzie

To się nie może nie udać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka