Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2021, 14:40
Ja bym pojechał dla pewnego jedynego w swoim rodzaju anime ...
...Pokemon
Odpisz
27 listopada 2019, 16:37
Nowa zasada u mnie
Nie skręcaj w lewo
Odpisz
25 marca 2014, 21:01
Gdzie
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:08
@Bananator: Nigdzie. To fake. Widać, że prawdziwa nazwa została zamazana i wklejony napis "anime world". Widać to na pierwszy rzut oka, jednak i tak chciałabym tam pojechać ^.^
Odpisz
20 października 2015, 21:15
ja nie
Odpisz
27 czerwca 2014, 18:52
Na pewno nie ja.
Odpisz
15 czerwca 2014, 20:51
Zbierajmy się wszyscy i jedziemy
Odpisz
28 marca 2014, 22:42
A będą Hentayce?
Odpisz
29 marca 2014, 16:06
@NecroSky: A do jakiego byś poszła?
Odpisz
29 marca 2014, 17:04
jestem facetem x3
Odpisz
29 marca 2014, 17:06
@NecroSky: Oj,strasznie cię przepraszam
Odpisz
29 marca 2014, 18:10
oj tam oj tam :P
Odpisz
29 marca 2014, 18:12
@NecroSky: To spoko
Odpisz
24 marca 2014, 22:02
Hejty antyfanów "Hińskich Bajek!" za 3... 2... LOL NOPE! Trochę sobie poczekam. ;_;
Odpisz
24 marca 2014, 22:11
Mwahahahahahahaha HEJTU* HEJTU* HEJTU* HIŃSKIE BAJKI ! Mwahahahaha jestem zły ._.
Odpisz
24 marca 2014, 22:12
@Bilolus1: A jednak nie będę czekał aż tak długo. .-.
Odpisz
25 marca 2014, 13:09
już jestem.
Odpisz
25 marca 2014, 14:54
Więcej maymayów w jednej wypowiedzi nie dało się zmieścić?
Odpisz
25 marca 2014, 15:23
Co się dziwisz to Czarnoksiężnik z Angmaru.
Odpisz
25 marca 2014, 16:40
Ja lubie "Hińskie bajki", nawet te z Hameryki, ale doświadczenie nauczyło mnie aby nie reagować na takie trolle ;D
Odpisz
26 marca 2014, 18:04
@Hubix: Dlatego pisałem 'trochę sobie poczekam"
Odpisz
26 marca 2014, 17:15
Już Wole do Minecraftlandu Nawet wole dzieci minecrafta niż anime ;_;
Odpisz
18 lipca 2016, 13:34
@Niszczyiel: Tylko mi tu minecrafta nie obrażaj, najlepsza gra indie typu survival ;-;
Odpisz
25 marca 2014, 16:52
kto ze mną jedzie :D?
Odpisz
25 marca 2014, 21:01
@loloja: Ja jade
Odpisz
25 marca 2014, 21:30
@loloja: no to jedziem :d
Odpisz
25 marca 2014, 23:28
@sami666pl: poczekajcie na mnie
Odpisz
25 marca 2014, 12:29
Do widzenia ludzie pędzę do świata shinobi.
Odpisz
25 marca 2014, 14:52
@Semari: Idę z tobą :D
Odpisz
25 marca 2014, 16:40
@Semari: Szerokiej drogi.
Odpisz
25 marca 2014, 21:35
Przygotuj się do drogi bo będzie długa XD
Odpisz
25 marca 2014, 14:38
Ja nie.
Odpisz
25 marca 2014, 17:11
@GrumpyCat: "Pa-nie Ja-nie, Pa-nie Ja-nie ra-no wstań, ra-no wstań. Wszystkie dzwony biją, wszystkie dzwony biją. Bim-bam-bom, bim-bam-bom." Tak mi się przypomniało ;3 Nie zwracajcie uwagi, czytajcie resztę komentarzy ;]
Odpisz
25 marca 2014, 16:39
Nareszcie, maniaki chińskich bajek w jednym, najobrzydliwszym miejscu na świecie. Jupila!!
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2014, 13:10
HAHAHAHA pojedziecie, zamkną tam was i nie wypuszczą, a świat będzie znów piękny :D
Odpisz
25 marca 2014, 16:27
@Paulius: TO JEST TO NA CO CZEKAŁEM CAŁE ŻYCIE
Odpisz
25 marca 2014, 16:24
Jedno słowo: JEDZIEMY! xD
Odpisz