memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 kwietnia 2022, 20:23
Whatsapp
Odpisz
3 stycznia 2022, 16:12
ja się dzisiaj położyłem na telefonie przez przypadek po tym jak zwaliłem i prawie mi się to do czego własnie zwaliłem wysłało na grupę klasową. dosłownie wystarczyło żeby się przez przypadek kliknęło wyślij.
4 stycznia 2022, 23:39
@Kaowru: F
17 lutego 2022, 16:40
@Kaowru: A co to było?
17 lutego 2022, 16:48
@kajba: ehh nie pamiętam już niestety.
17 lutego 2022, 16:50
@Kaowru: Może to i lepiej.
3 stycznia 2022, 22:40
o k...a mam zadanie z historii wysłać
Edytowano - 3 stycznia 2022, 21:04
Wu ciule perdolone jaki k...a dio nie pie....onego dio to jest k...a pie....ony cezar k...a
3 stycznia 2022, 21:02
Czy to dżodżo nawiązanie
3 stycznia 2022, 18:26
Ale przeżył?
2 stycznia 2022, 16:40
"Spodziewałaś się pracy domowej, ale to ja! DIO!"
2 stycznia 2022, 16:42
@Oliwier256: kono dio da w 2022? wszystko ok Dariusz?
2 stycznia 2022, 16:44
jestem Oliwier a nie Dariusz
2 stycznia 2022, 16:45
@Oliwier256: O co chodzi z tym dariuszem
2 stycznia 2022, 16:46
@Boberek00: na drugie imię tak mam na imię
@Oliwier256: Ładnie
3 stycznia 2022, 16:07
@Oliwier256: dobra zapamiętam to sobie
3 stycznia 2022, 16:09
@Nokia_701: o nie
3 stycznia 2022, 16:15
@Oliwier256: Nie no, żeby było sprawiedliwie to też podzielę się swoim drugim imieniem
3 stycznia 2022, 16:20
@Oliwier256: a jak na nazwisko?
3 stycznia 2022, 16:29
@Oliwier256: n ma dio na tym obrazku chyba ze ja o czyms nie wiem
3 stycznia 2022, 16:30
@Nokia_701: teraz wszyscy mówimy na niego dariusz
3 stycznia 2022, 16:33
k...a, a ja się dopiero o tym dowiedziałem
3 stycznia 2022, 17:22
@Nikodem8378: nie powien
3 stycznia 2022, 17:25
@Oliwier256: Wiesz co Darek, nie bądź nie miły
3 stycznia 2022, 17:28
@Szymo313: OLIWIER a nie Darek!
3 stycznia 2022, 17:55
@Oliwier256: kisne
3 stycznia 2022, 17:56
@AlPoziomka: z czego?
@Oliwier256: z tego
3 stycznia 2022, 16:13
3 stycznia 2022, 16:10
A nauczycielka na następnej lekcji puszcza jojo...
ona nie wie
ojejku tragedia straszne nie zesraj sie
to usun
Nauczycielka historii, która lubi Jojo
2 stycznia 2022, 16:35
[*] dla tytułu.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2022, 20:23
Whatsapp
Odpisz
3 stycznia 2022, 16:12
ja się dzisiaj położyłem na telefonie przez przypadek po tym jak zwaliłem i prawie mi się to do czego własnie zwaliłem wysłało na grupę klasową.
dosłownie wystarczyło żeby się przez przypadek kliknęło wyślij.
Odpisz
4 stycznia 2022, 23:39
@Kaowru: F
Odpisz
17 lutego 2022, 16:40
@Kaowru: A co to było?
Odpisz
17 lutego 2022, 16:48
@kajba: ehh
nie pamiętam już niestety.
Odpisz
17 lutego 2022, 16:50
@Kaowru: Może to i lepiej.
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:40
o k...a mam zadanie z historii wysłać
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2022, 21:04
Wu ciule perdolone jaki k...a dio nie pie....onego dio to jest k...a pie....ony cezar k...a
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:02
Czy to dżodżo nawiązanie
Odpisz
3 stycznia 2022, 18:26
Ale przeżył?
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:40
"Spodziewałaś się pracy domowej, ale to ja! DIO!"
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:42
@Oliwier256: kono dio da w 2022? wszystko ok Dariusz?
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:44
jestem Oliwier a nie Dariusz
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:45
@Oliwier256: O co chodzi z tym dariuszem
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:46
@Boberek00: na drugie imię tak mam na imię
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:46
@Oliwier256: Ładnie
Odpisz
3 stycznia 2022, 16:07
@Oliwier256: dobra zapamiętam to sobie
Odpisz
3 stycznia 2022, 16:09
@Nokia_701: o nie
Odpisz
3 stycznia 2022, 16:15
@Oliwier256: Nie no, żeby było sprawiedliwie to też podzielę się swoim drugim imieniem
Odpisz
3 stycznia 2022, 16:20
@Oliwier256: a jak na nazwisko?
Odpisz
3 stycznia 2022, 16:29
@Oliwier256: n ma dio na tym obrazku chyba ze ja o czyms nie wiem
Odpisz
3 stycznia 2022, 16:30
@Nokia_701: teraz wszyscy mówimy na niego dariusz
Odpisz
3 stycznia 2022, 16:33
k...a, a ja się dopiero o tym dowiedziałem
Odpisz
3 stycznia 2022, 17:22
@Nikodem8378: nie powien
Odpisz
3 stycznia 2022, 17:25
@Oliwier256: Wiesz co Darek, nie bądź nie miły
Odpisz
3 stycznia 2022, 17:28
@Szymo313: OLIWIER a nie Darek!
Odpisz
3 stycznia 2022, 17:55
@Oliwier256: kisne
Odpisz
3 stycznia 2022, 17:56
@AlPoziomka: z czego?
Odpisz
3 stycznia 2022, 18:26
@Oliwier256: z tego
Odpisz
3 stycznia 2022, 16:13
Odpisz
3 stycznia 2022, 16:10
A nauczycielka na następnej lekcji puszcza jojo...
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:44
ona nie wie
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:42
ojejku tragedia straszne nie zesraj sie
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:40
to usun
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:40
Nauczycielka historii, która lubi Jojo
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:35
[*] dla tytułu.
Odpisz