Kolacja i trochę rozrywki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2016, 19:22
Słabe...
Odpisz
4 września 2015, 19:30
w skrócie...klub nocny.Xd
Odpisz
25 marca 2014, 19:10
Słabe.
Odpisz
25 marca 2014, 19:14
@Witaj: Słabe są twoje komentarze, kiedyś śmieszyły, teraz są żałosne.
Odpisz
25 marca 2014, 19:18
@PolandWolf: Co kurna ja po prostu oceniłem obrazek według mnie O.o
Odpisz
25 marca 2014, 19:21
@Witaj: Co nie zmienia faktu iż stałeś się słaby.
Odpisz
25 marca 2014, 19:22
@PolandWolf: Ja dalej jestem silny, a to że oceniam obrazki to co, dużo ludzi je ocenia ;)
Odpisz
25 marca 2014, 19:27
@Witaj: Nie chodzi o to, że oceniłeś obrazek. Gdy nie miałeś tylu ''fanów'' twoje komentarze były spoko, teraz gdy tak wielu użytkowników się tobą ''jara'', straciłeś to coś. Ot co sława robi z ludźmi.
Odpisz
25 marca 2014, 19:29
@PolandWolf: Wiesz, ja myślałem, że na jeja, będę tylko Witał a tu proszę nagle jestem sławny poprzez zwykłe moje komentarze a ja tego po prostu nie ogarniam.
Odpisz
25 marca 2014, 19:33
@Witaj: To i tak już nie są te komentarze, które tak bawiły, że zwierzę się dusiło, to zbitka przypadkowych słów.
Odpisz
25 marca 2014, 19:35
@PolandWolf: Tamte to też zbitka przypadkowych słów to niby co mam mówić że niby: Dzień bez kaszlu, noc zjarana Dexapiko dała mama. Takie coś?
Odpisz
25 marca 2014, 19:36
@Witaj: Po prostu nie mają tego czegoś.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 16:22
@PolandWolf: słaby to ejst iego nik taki saby żę ąż nie moge dobrze pisać :-D a tak na serio witaj ty masz do dupy nick a błędy tak dla jaj pisałem
Odpisz
16 sierpnia 2015, 16:56
@Predator_PL: Wybacz, totalnie nie rozumiem.
Odpisz
26 marca 2014, 17:36
Już po kotku.
Odpisz