Świat nam zazdrości niemal wszystkiego, ale troszkę się nas jeszcze wstydzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
No to skrzynia biegów do wymiany
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2022, 01:20
On tak robi po prawie każdym koncercie
Odpisz
4 stycznia 2022, 16:13
Poza grami to Polska nie ma nic do zaoferowania
Odpisz
4 stycznia 2022, 16:21
@Pomiot: jeszcze poza zabytkami, historią, kulturą, literaturą, filmami (z przed ery komedii romantycznych) itd.
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2022, 15:17
Słowa kogoś takiego i tak są gówno warte, a sława niewiele znaczy. Choć rzeczywiście Polska to jest popie....ona.
Odpisz
4 stycznia 2022, 15:00
ok
Odpisz
4 stycznia 2022, 13:47
Polska w kilku słowach
Odpisz
4 stycznia 2022, 09:02
nibba
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:43
ma minę jakby miał się zaraz popłakać
mam taką samą zawsze gdy się budzę i orientuje się że jestem w Polsce
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:59
Nie dziwie sie
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:32
Ciekawe dlaczego?
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:27
Pewnie przez Disco Polo
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:09
Odpisz
3 stycznia 2022, 20:42
ja sie wstydze ze sie urodzilem w polsce
Odpisz
3 stycznia 2022, 20:44
@Bejz_: My też się tego wstydzimy
Odpisz
3 stycznia 2022, 20:46
@Bejz_: to anuluj swoje narodziny swoją śmiercią
Odpisz
3 stycznia 2022, 20:50
@Bejz_: ja tez się Ciebie wstydzę
Odpisz
3 stycznia 2022, 20:53
@Bejz_: Cóż miejsca urodzenia tak samo jak rodziny się niestety nie wybiera, istna loteria
Odpisz
3 stycznia 2022, 20:56
@Bejz_: A gdzie byś się wolał urodzić?
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:00
@Bejz_: Szkoda
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:18
@Bejz_: Kazdy się wstydzi cd
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:20
@jacek1s: Wolałbym się urodzić na innej planecie.
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:32
@Bejz_: A na jakiej planecie chciałbyś się urodzić?
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:37
@jacek1s: Za mało wiem o kosmosie, żeby odpowiedzieć na to pytanie
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:44
@Bejz_: A co byś chciał żeby znajdowało się na tej planecie? Morza, góry, pola, pustynie?
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:45
@jacek1s: Gatunek kosmitów który jest inteligentny, a nie jakieś głupie małpy bezmyślnie idące za stadem, jak na ziemi
Odpisz
3 stycznia 2022, 21:56
@Bejz_: Ale to dobrze, że małpy mają hierarchię.
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:05
@jacek1s: żadna małpa tylko behemot. Nie mają hierarchii, tylko dużo życia, dużo ataku, dużo obrażeń i czwarty poziom
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:17
@patrolowy__: Ale ja mówię o małpach takich jak w przyrodzie.
Odpisz
3 stycznia 2022, 22:46
@jacek1s: przepraszam, mój błąd, zmyliło mnie to, że odpowiedziałeś na mój komentarz.
Odpisz
3 stycznia 2022, 23:48
@patrolowy__: tylko że nie odpowiedział xd
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2022, 07:51
@Bejz_: No to macie coś wspólnego bo polska też się tego wstydzi
Odpisz
4 stycznia 2022, 16:17
@Bejz_: Jakby gatunek ludzki był głupi, to by nie było technologii, i byś siedział w jaskini. Ludzkość poszła mocno w przód. Tworząc cywilizację. Na dodatek jakbyś się urodził na innej planecie, to byś nie pożył zbyt długo przez brak powietrza jak i pożywienia
Odpisz