Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2022, 19:21
Ja bym była szczęśliwa gdyby ktokolwiek chciał ze mną tańczyć
Odpisz
11 stycznia 2022, 14:47
@syrenka_ladacznica: Nie. Uwierz mi, że nie koniecznie. Złamanie śródstopia jest bardzo bolesne i trudno się zrasta.
Odpisz
11 stycznia 2022, 14:48
Hah, mam to doświadczenie za sobą. Ale jeśli to oznacza dobre wspomnienia, jestem w stanie to powtórzyć :>
Odpisz
8 stycznia 2022, 17:45
Coś w tym jest xD zwłaszcza jak kobieta ma spódnicę albo sukienkę.
Odpisz
8 stycznia 2022, 19:23
@Lintu: szybsze obroty powodują większa siłę odśrodkową. A najlepsze jest to, że w kontekście innym niż uniesienie spódniczki białogłowej nie umiałbym użyć tej wiedzy
Odpisz
8 stycznia 2022, 20:53
@IkarAviator: Też mam podejrzenie, że o to chodziło. Ewentualnie ta spódnica naprawdę bajecznie falowała w obrotach B)
Odpisz
8 stycznia 2022, 17:43
Ja mam wyj...ne i nie tańczę.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2022, 17:11
To niech nam powie ta julka co ma w takim razie do powiedzenia i jaki nam taniec proponuje zamiast obrotu w czasie tańca.
Ale bez takich zdań, że "bądźcie kreatywni" albo "wymyślcie se". Niech ona nam pokaże.
Albo tańcz se sama głupia julko z twittera.
Odpisz
8 stycznia 2022, 17:53
@Lord_Endless: nie chodzi o to, że każdy ma być specem od tańca i umieć jakieś milion tańców. Obracanie jest ok. Ale czy trzeba to robić co jakieś 10 sekund? Czy trzeba wywoływać u drugiej osoby podczas tańca poczucie, że zaraz zwymiotuje? No nie
Odpisz
8 stycznia 2022, 17:53
@Lord_Endless: nie mówi żeby NIE używać obrotów tylko nie robić ich CO TRZY SEKUNDY. Aka bądź kreatywny a nie powtarzaj jeden ruch non stop bo się dziewczyna Ci porzyga
Odpisz
8 stycznia 2022, 16:51
No okej, to niech poda inny ruch taneczny w takim razie.
Odpisz
8 stycznia 2022, 16:48
To jedyny ruch taneczny jaki znam ;_;
Odpisz
8 stycznia 2022, 16:48
dobra, to co mamy z wami robić?
tylko bez odpowiedzi "wysilcie się na kreatywność"
Odpisz
5 stycznia 2022, 17:24
jestem na diecie obrotowej,
gdzie się nie obrócę tam gw...ę nieletnią
Odpisz
5 stycznia 2022, 17:34
@MonioMonio: jeśli 2D się liczą to rel
Odpisz