Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Ładne rzeczy
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2022, 22:07
U mnie w pierwszej klasie czasem dawali soczki i owoce (oczywiście w plastikowych torebkach), potem tylko mleko i elastyczną marchewkę.
Odpisz
6 stycznia 2022, 20:01
U mnie by się nie udało, bo akurat od czasu do czasu rozdawali czekoladowe i truskawkowe, chociaż ogólnie smak miały gówniany jakiś. Jednak żart genialny.
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2022, 02:05
@TrueStoryGuy: Lepsze gówniane smakowe niż same zwykłe mleko homogenizowane, które smakowało jakby krowa wypiła własne mleko, a później je wydaliła.
Odpisz
10 stycznia 2022, 12:03
@warmar: Niby tak, ale do tego samego mleka dodajesz tylko dodatkowy składnik, więc takiej różnicy nie ma.
Odpisz
7 stycznia 2022, 03:44
a u mnie jak się spytałeś w sekretariacie i zapłaciłeś parę złoty to faktycznie mogłeś zamówić smakowe
Odpisz
7 stycznia 2022, 08:36
@Przemek572: Te parę złotych to pewnie tyle ile w sklepie kosztowało?
Odpisz
7 stycznia 2022, 09:33
nie pamiętam już, bo jak byłem w 4 klasie to wycofali smakowe, a w 6 wycofali mleko wgl. Ale zgaduję że płaciło się jakieś 10-20zł za cały rok
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2022, 10:26
@Przemek572: Aaaa, na rok. To super było.
Odpisz
7 stycznia 2022, 13:33
@Przemek572: U mnie wycofali w 6 klasie smakowe i zwykłe.
Odpisz
7 stycznia 2022, 13:31
U mnie w szkole zwykłe mleko jednego dnia rozdali w kartonikach na których pisało że jest czekoladowe
Odpisz
6 stycznia 2022, 20:16
Wyższa szkoła pranków
Odpisz
6 stycznia 2022, 20:42
@Dominox1: cheetos
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2022, 20:36
Pamiętam te czasu gdy rozdawali po kartonie mleka po 10 kartoników na tydzień
Odpisz
6 stycznia 2022, 20:01
Ja raz wszcząłem w szkole (jakoś w 1 klasie podstawówki), że w szkole podobno straszy w łazience i cała szkoła się tam zbiegła, nauczyciele też, piękny widok
Odpisz
5 stycznia 2022, 20:12
Czuj czuwaj!
Odpisz
5 stycznia 2022, 20:00
genialny prank, mogłem też na to wpaść
mogłem
Odpisz
5 stycznia 2022, 19:56
Zuoto
Odpisz