Pastor kazał im jeść trawę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie znoszę kleszczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2014, 15:08
kurde czy ludzie z południowej Afryki są tak naiwni by się najeść trawą
Odpisz
26 marca 2014, 17:17
@jasiekkrata: Każdy mniej odporny na manipulację człowiek poddałby się osobie, która jest charyzmatyczna.
Odpisz
2 maja 2015, 15:09
@jasiekkrata: Słuchaj, murzynowi można wmówić że jak zje gówno słonia to będzie biały ;_;
Odpisz
26 marca 2014, 20:44
Może i człowiek może zjeść wszystko, ale nie wszystko jest dla człowieka jadalne. Trawa na pewno nie zalicza się do jadalnych dla ludzi.
Odpisz
26 marca 2014, 14:48
da się jeść,próbowałem .-.
Odpisz
26 marca 2014, 17:13
@Mirek01: hah :d Ja też xD
Odpisz
26 marca 2014, 19:20
@Mirek01: Koniczyna lepsza :D
Odpisz
26 marca 2014, 08:51
Układ pokarmowy człowieka nie jest przystosowany do trawienia celulozy, żarcie trawy powoduje niestrawności i sraczkę :p
Odpisz
26 marca 2014, 18:13
@Sauron: cicho tam siedz, ty sie nie znasz, paczalo ty. Przeciez wiara czyni cuda...
Odpisz
26 marca 2014, 16:42
Dzięki pastorze, przez ciebie straciłem wiarę w kleryków... Pi*rdole cie, zostaję deistą! ;-;
Odpisz
26 marca 2014, 16:44
@flamefrost20: deista? coś przegapiłem?
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2014, 16:10
Klechy to najgłupsza rzecz jaką można słuchać. Prawdziwe dobro, którego powinniśmy słuchać pochodzi z naszego wnętrza oraz z celu tejże pomocy. Nie od zaślepionych kasą faryzeuszy.
Co z tego że chodzimy do kościółka, jak zaraz po tym obgadujemy ludzi i mamy wszystko w dupie?
Prawdziwy chrześcijanin nie musi chodzić do kościoła, lecz musi pomagać innym na tyle ile CHCE! a nie MOŻE! Bo pomaganie ma być przyjemnością dla nas, a nie nakazem.
Odpisz
26 marca 2014, 12:57
Przypomina polskich księży, widzicie jakim autem jeździ? Jeszcze głupi jak but.
Odpisz
26 marca 2014, 10:50
jak byłam mała to jadłam trawe
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2014, 08:47
trawą nie da się najeść człowiek potrzebowałby ogromny żołądek (a nawet 2) i jeść cały dzień na okrągło żując tą trawę
Odpisz
26 marca 2014, 07:34
Amerykański szczaw XD
Odpisz
26 marca 2014, 07:22
To było tak cholernie idiotyczne że na samą myśl chce mi się rzygać.
Odpisz
26 marca 2014, 06:58
Na pewno jest to higieniczne :P Nie dziwne że zwymiotują :P
Odpisz