Teraz robią NFT jak Ubisoft
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To się nie może nie udać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2022, 10:33
Wyjaśni coś o co chodzi z głupotą Sega w tym memie?
Odpisz
11 stycznia 2022, 11:37
@Endev: że zj...li dobrą markę chyba
Odpisz
11 stycznia 2022, 12:54
@Endev: Na przykład jak pośpieszyli wydanie Dreamcastu, ktory nie był w pełni dopracowany, żeby zrobić konkurencję dla PlayStation 1, które w dodatku było tańsze. Po klopie z Dreamcastem wycofali się z rynku konsol i skupili się na grach.
Odpisz
13 stycznia 2022, 12:23
@Endev: Obejrz filmy o tym jak sega upadła pod koniec lat 90 i dlaczego teraz nie robi konsol
Odpisz
11 stycznia 2022, 15:18
Szczerze mówiąc, znając historię Blizzarda, wszystkie te cechy można przypisać do jego samego.
- Są chciwi fhuj, sprzedając jak najmniej za jak najdrożej.
- Przypały z pracownikami w pracy, zwalnianie jednego z voice actorów za jakieś pomówienia bo "cancel culture", już olewając fakt, że cała Kalifornia ich pozwała do sądu.
- Jeśli chodzi o "nic nie robienie z ich grami" to powiem, że Hearthsone (k...a karcianka) ma więcej kontentu niż ich WSZYSTKIE inne gry razem wzięte, ostatni content patch w Hotsie chociażby był ponad rok temu, a z Overwatchem jest jeszcze gorzej. A WoWa tak bardzo opluli, że już się nawet nie pojawia w listach "10 najlepszych MMO do grania w 202X roku", kiedy wcześniej był praktycznie zawsze bezkonkurencyjnie na pierwszym miejscu.
- Mówią, że wiedzą najlepiej, gdy gracze dają im feedback i to w taki chamski sposób.
- Są debilami - i tu nie muszę rozwijać, wystarczy przeczytać mój komentarz jeszcze raz, a to tylko kilka drobnych rzeczy, które mi przychodzą do głowy.
Odpisz
8 stycznia 2022, 12:17
Myślałam że op to mameczi
Odpisz
8 stycznia 2022, 12:19
@Talerz: ale to spoko mem
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2022, 12:21
tak ale jak widze logo segi to mam flashbacki z memów mamecziego
Odpisz
8 stycznia 2022, 12:22
@Talerz: ja jak widze logo segi to znaczy ze gram w sonica
Odpisz
8 stycznia 2022, 13:19
@Talerz: Tylko mpby w życiu nie powiedział nic złego wobec Segi
Odpisz
10 stycznia 2022, 16:33
@Talerz: Nie zawsze o SEG’dze bym wstawiał.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2022, 12:22
I tak powstało to, kapitan konami
który zabił swe wszystkie franczyzę
Odpisz