Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wilczek89

16 kwietnia 2014, 15:22

Czy tylko mi ten gość przypomina Kratosa?

Avatar marchewa221

15 lipca 2014, 14:19

@Wilczek89: nie tylko tobie

Avatar Tymek590

15 marca 2015, 20:11

@marchewa221: jest nas 3-ech

Avatar
kroganin

14 maja 2018, 21:19

@Wilczek89: Bo to kratos

Avatar Tymek590

14 maja 2018, 21:20

witam przyjacielu-archeologu

Avatar
kroganin

14 maja 2018, 21:21

@Tymek590: Priviet! Jaki tam archeologu to tylko 3 lata.

Avatar Tymek590

14 maja 2018, 21:24

moje największe osiągnięcie to chyba odkop z 2011
twój?

Avatar
kroganin

14 maja 2018, 21:26

@Tymek590: Wykopanie durnego komentarza jakiegoś jejaka z 2012

Avatar Tymek590

14 maja 2018, 21:29

i tak wgl
to taki chuj
to nie Kratos
to barbarzyńca z Diablo II

Avatar
kroganin

14 maja 2018, 21:31

@Tymek590: To Kratos. Miał mieć kiedyś niebieskie tatuaże, Ale twórcy zmienili na czerwony, żeby nie kojarzył się z barbarzyńcą z diablo II.

Avatar tomekko01

29 marca 2014, 00:20

To nawiązanie do czego?

Avatar Nilenka

30 marca 2014, 16:36

@tomekko01: Postać z jakiegoś RPG-owca użyła zwojów i teleportowała się do gry "Portal".

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2014, 16:44

@tomekko01: Diablo lub Torchlight ._.

Avatar kazakol2000

30 marca 2014, 18:00

DIABOLO III Reaper of Souls

Avatar malaho2000

30 marca 2014, 18:21

@kazakol2000: akurat to jest postać z diablo II lecz i w diablo I były zwoje teleportacji. Tu chodzi o to że barbarzyńca z diablo II wychodzi z portalu którego przyzwał przy pomocy zwoja teleportacyjnego "z promocji''

Avatar kazakol2000

30 marca 2014, 18:45

@malaho2000: *facepalm, w trójce też można! I przecież jest tam także barbażyńca. Grałem we wszystkie części, wiec wiem.

Avatar drzewiec

30 marca 2014, 19:37

@kazakol2000: Ale w 3 barbarzyńca inaczej wygląda

Avatar kazakol2000

30 marca 2014, 20:27

@drzewiec: ...człowieku, wygląda tak samo, nie ma tylko tej niebieskiej farby

Avatar drzewiec

30 marca 2014, 20:57

@kazakol2000: I zamiast tego kucyka ma normalne włosy i brodę

Avatar malaho2000

31 marca 2014, 07:25

@kazakol2000: W 3 nie ma zwojów do teleportacji, a barbarzyńca nie jest prawie łysy.

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2014, 13:42

@kazakol2000: zwojów do teleportacji można użyć w każdym diablo ale to jest barbarzyńca z diablo II

Avatar FlorencjaBall

7 maja 2017, 14:37

w 3 nie ma zwojów na teleportację

Avatar
Rudy_Kruliczek

30 marca 2014, 17:52

To jedyna taka okazja dla Chell!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pozdrawiam świetliki

Nie są aż takie pyszne

Jakby trochę nie fair

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka