Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Rel
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2022, 21:11
brzecież to było tak niedawno
o co tu chodzi
kto to dał na główną
Odpisz
12 stycznia 2022, 22:47
@Kaowru: pijany admin
Odpisz
14 stycznia 2022, 00:00
@Kaowru: Bieda była, jest i będzie, nie ma więc 'niedawno', lecz 'wciąż'
Odpisz
14 stycznia 2022, 12:47
@Kaowru: nie wierzę to przeszło
Odpisz
13 stycznia 2022, 05:17
inni ludzie
Odpisz
13 stycznia 2022, 00:28
spóźniłem się żeby napisać że było, na szczęście 20 innych osób zrobiło to za mnie
Odpisz
12 stycznia 2022, 22:59
Ile można?
Odpisz
12 stycznia 2022, 22:48
K***a admin Ty znowu jesteś pijany czy jak? Nie dość że było, to nawet krócej niż miesiąc temu. Ja rozumiem że można ze szwagrem albo z bratankiem się na nowy rok napić, ale błagam już 12 dni od sylwestra minęło, a Ty nadal nie wytrzeźwiałeś?
Odpisz
12 stycznia 2022, 20:34
Wiele rzeczy: bieda, lenistwo, niepełnosprawność, brak rodziny czy przyjaciół, różne choroby, uczulenia, ograniczenia oraz niewygodne prawa, pogoda, nastrój lub uczucia człowieka, różnorakie lęki i strachy, obowiązki, praca, rodzina i przyjaciele oraz czas z nimi spędzany, no i było.
Odpisz
12 stycznia 2022, 19:59
czemu to przeszło jak było
Odpisz
12 stycznia 2022, 19:54
Było i to w ...j nie dawno
Odpisz
12 stycznia 2022, 19:40
Przykro mi, ale byo
Odpisz
12 stycznia 2022, 19:32
Brak chęci/ciekawości, stagnacja
Odpisz
12 stycznia 2022, 19:32
Było
Odpisz
11 stycznia 2022, 15:52
Było
Odpisz
11 stycznia 2022, 10:03
Było
Odpisz
11 stycznia 2022, 10:02
Było.
Pamiętam jak pisałem pod tym że poprostu nie lubię podróżować.
Odpisz
11 stycznia 2022, 09:44
Było
Odpisz