Ogłaszam wojnę majonezową w komentarzach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Tacy sami, a ściana między nami
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2022, 14:39
Kielecki i tak ssie
Odpisz
15 stycznia 2022, 09:15
@stalamed: kielecki najlpeszy
Odpisz
15 stycznia 2022, 11:57
Odpisz
16 stycznia 2022, 08:04
@stalamed: Od 10 stycznia masz rację...
Odpisz
16 stycznia 2022, 09:40
@EteriusDragnilNatsu: od zawsze mam rację
Odpisz
15 stycznia 2022, 14:38
Oni co roku przepowiadają "biblijny koniec świata"
Odpisz
12 stycznia 2022, 13:48
Nie wiem
Odpisz
12 stycznia 2022, 14:16
@XaVery: ZROBIŁAM TAK
Dlatego, jako osoba doświadczoną, dam radę przyszłym pokoleniu.
Ostudzcie budyń zanim zamknięcie go w słoiku
Odpisz
12 stycznia 2022, 14:35
@Chenderella: Tu mam całą wersję:
Odpisz
12 stycznia 2022, 14:36
@XaVery: mam już papugę. Na razie mówi tylko dzień dobry
Odpisz
12 stycznia 2022, 15:30
@XaVery: Jeden mam już zaliczony, bo na telefonie oprócz polskiej klawiatury, mam też islandzką (co jak w języku polskim nie bardzo przeszkadza, ale w takim angielskim)
Odpisz
15 stycznia 2022, 10:47
@XaVery: Po co robić budyń? Można po prostu zjeść majonez.
Odpisz
15 stycznia 2022, 10:09
Winiary!!!!
Odpisz
12 stycznia 2022, 14:55
Kto nie skacze je winiary hop hop hop
Odpisz
12 stycznia 2022, 13:17
Nie lubię majonezu
Odpisz
12 stycznia 2022, 13:17
@rumcajschr: A więc będziesz atakowany przez fanatyków wszystkich majonezów.
Odpisz
12 stycznia 2022, 13:24
@starmagedon: I chroniony przez garstkę przez tych co też nie lubią majonezu
Odpisz
12 stycznia 2022, 13:26
@rumcajschr: Go się nie wpi.....a łyżką
Odpisz
15 stycznia 2022, 10:17
@rumcajschr: ja też
Odpisz