Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Dobrze czasem się oderwać
To by wystarczyło
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2022, 20:02
Czy ludzie z nietolerancją laktozy to nadal ludzie?
Odpisz
12 stycznia 2022, 21:07
@CupOfWater: nie
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2022, 07:56
@CupOfWater: Hitler moment
Odpisz
13 stycznia 2022, 19:36
@CupOfWater: Czy ludzie z nietolerancją laktozy powinni dalej żyć?
Odpisz
13 stycznia 2022, 20:17
Po urodzeniu nie tolerowałem laktozy, ale jakoś w 5 roku życia nabyłem umiejętność do trawienia.
Odpisz
14 stycznia 2022, 08:05
@XaVery: o mój idol
Odpisz
14 stycznia 2022, 10:12
@CupOfWater: czy jak zaczęłam mieć nietolerancję laktozy dopiero od kilku lat to przestałam być człowiekiem? Czy też straciłam umiejętności do upodabniania się do ludzi?
Odpisz
14 stycznia 2022, 07:43
Dorosłe ssaki (ludzie, ale nawet psy i koty) w ogóle nie potrafią trawić laktozy (są wyjątki ale bardzo rzadkie), a nietolerancja laktozy to tylko oznaka, że osoba poza właśnie brakiem tego enzymu ma jeszcze wrażliwe jelcia. Może więc któregoś dnia wysrała duszę
Odpisz
14 stycznia 2022, 04:18
Nie. nie mam duszy
Odpisz
14 stycznia 2022, 07:13
@Mr0czny: smaczna była skarbie
Odpisz
14 stycznia 2022, 07:19
@bartton: oczywiście
Odpisz
13 stycznia 2022, 21:54
Nie mamy
Odpisz
13 stycznia 2022, 21:41
Chyba nie mają, bo ja mam nietolerancję
Odpisz
12 stycznia 2022, 19:07
Dziś na historii nauczyciel stwierdził, że w zasadzie to tylko europejczycy tolerują laktozę bo jesteśmy oswojeni z tutejszymi warunkami i pierwsi oswoiliśmy krowy
Odpisz
13 stycznia 2022, 20:21
@nie_kosmita: U mnie powiedzieli że mongole też nabyli i to pozwoliło im walczyć dłużej.
Odpisz
13 stycznia 2022, 19:54
Odpisz
12 stycznia 2022, 19:02
Czy osoby z nietolerancją laktozy istnieją?
Odpisz
13 stycznia 2022, 00:11
@XaVery: Tak, mam od urodzenia
Odpisz