Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kharim

14 kwietnia 2017, 17:13

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2015, 07:29

Tam gdzie była Belgia-Holandia to ta granica przechodziła przez dom. To ten dom jest w Belgii, czy w Holandii?

Avatar qbadrewnik

30 marca 2014, 20:51

Polska i tak najlepsza ;D :D :D

Avatar igor_rysiek

30 marca 2014, 21:18

@qbadrewnik: zgadzam się z tobą w 100% :D

Avatar qbadrewnik

31 marca 2014, 14:57

@igor_rysiek: ow yea :D przynajmniej mnie nie shejtowali za to że powiedziałem to,.. ;)

Avatar smolonek1

31 marca 2014, 15:02

@qbadrewnik: prawda

Avatar igor_rysiek

31 marca 2014, 15:11

@qbadrewnik: XD jak bym chciał to bym cie shejtował :D

Avatar qbadrewnik

31 marca 2014, 15:15

@igor_rysiek: nie możesz jeśli podoba ci się ta granica :D :D :D

Avatar igor_rysiek

31 marca 2014, 15:54

@qbadrewnik: to shejtuje twoje gry,obrazki lub filmy xd jestem potworem XD LOL

Avatar qbadrewnik

31 marca 2014, 17:54

@igor_rysiek: filmy..... XD

Avatar igor_rysiek

31 marca 2014, 20:12

@qbadrewnik: kiedyś sie dało dać film NIE WIEDZIALES ??????????????????? JA DODALEM ALE NIE WIEM CZY MI GO USUNEL

Avatar qbadrewnik

1 kwietnia 2014, 09:50

@igor_rysiek: Wiem że kiedyś dało się.Ale ja z tego nei skorzystałem :D

Avatar igor_rysiek

1 kwietnia 2014, 14:21

@qbadrewnik: ja tak grasz w murder shadow ????

Avatar qbadrewnik

1 kwietnia 2014, 14:58

@igor_rysiek: nie...a ty w combat3 ?

Avatar igor_rysiek

1 kwietnia 2014, 18:41

@qbadrewnik: grałem ale juz nie gram lubie CYCKI XD a ty ??????

Avatar Gabi92017

18 kwietnia 2015, 18:47

@qbadrewnik: zgadzam się:D

Avatar carusso1

31 marca 2014, 14:30

Kiedyś oglądałem w tv ,że na granicy jakiegoś kraju czy kontynentu można postawić jajko na gwoździu a obok już nie.

Avatar pantadeusz1

31 marca 2014, 13:19

No w końcu ktoś dał granicę Polska-Ukraina bo już sam chciałem to zrobić :)

Avatar Harmony

31 marca 2014, 12:30

Widać kiedyś Meksyk był bardziej równy USA.

Avatar bylejakbylegdzie

31 marca 2014, 07:25

a berlin wschodni i zachodni? też zdjęcie powinno tu być skoro dawny meksyk-usa jest

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 marca 2014, 21:58

dobre tylko jedno :P ''państw'' a tutaj Azja-Europa o.O

Avatar PanPieselPL

30 marca 2014, 21:33

5 bez żadnego ociągania się

Avatar fruszerka

30 marca 2014, 20:58

Portugalia - Hiszpania: Najbardziej epickie przekroczenie granicy, jakie w życiu widziałam.

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2014, 20:55

Mogli dać zdjęcie ameryki-meksyku z współczesności i pod spodem z 1899 dla porównania;)

Avatar antekk5

30 marca 2014, 20:44

Epickie!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pilne

Niegrzeczny Oskarek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Frustrujące

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka