Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Frustrujące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2017, 17:13
Odpisz
7 listopada 2015, 07:29
Tam gdzie była Belgia-Holandia to ta granica przechodziła przez dom. To ten dom jest w Belgii, czy w Holandii?
Odpisz
30 marca 2014, 20:51
Polska i tak najlepsza ;D :D :D
Odpisz
30 marca 2014, 21:18
@qbadrewnik: zgadzam się z tobą w 100% :D
Odpisz
31 marca 2014, 14:57
@igor_rysiek: ow yea :D przynajmniej mnie nie shejtowali za to że powiedziałem to,.. ;)
Odpisz
31 marca 2014, 15:02
@qbadrewnik: prawda
Odpisz
31 marca 2014, 15:11
@qbadrewnik: XD jak bym chciał to bym cie shejtował :D
Odpisz
31 marca 2014, 15:15
@igor_rysiek: nie możesz jeśli podoba ci się ta granica :D :D :D
Odpisz
31 marca 2014, 15:54
@qbadrewnik: to shejtuje twoje gry,obrazki lub filmy xd jestem potworem XD LOL
Odpisz
31 marca 2014, 17:54
@igor_rysiek: filmy..... XD
Odpisz
31 marca 2014, 20:12
@qbadrewnik: kiedyś sie dało dać film NIE WIEDZIALES ??????????????????? JA DODALEM ALE NIE WIEM CZY MI GO USUNEL
Odpisz
1 kwietnia 2014, 09:50
@igor_rysiek: Wiem że kiedyś dało się.Ale ja z tego nei skorzystałem :D
Odpisz
1 kwietnia 2014, 14:21
@qbadrewnik: ja tak grasz w murder shadow ????
Odpisz
1 kwietnia 2014, 14:58
@igor_rysiek: nie...a ty w combat3 ?
Odpisz
1 kwietnia 2014, 18:41
@qbadrewnik: grałem ale juz nie gram lubie CYCKI XD a ty ??????
Odpisz
18 kwietnia 2015, 18:47
@qbadrewnik: zgadzam się:D
Odpisz
31 marca 2014, 14:30
Kiedyś oglądałem w tv ,że na granicy jakiegoś kraju czy kontynentu można postawić jajko na gwoździu a obok już nie.
Odpisz
31 marca 2014, 13:19
No w końcu ktoś dał granicę Polska-Ukraina bo już sam chciałem to zrobić :)
Odpisz
31 marca 2014, 12:30
Widać kiedyś Meksyk był bardziej równy USA.
Odpisz
31 marca 2014, 07:25
a berlin wschodni i zachodni? też zdjęcie powinno tu być skoro dawny meksyk-usa jest
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2014, 21:58
dobre tylko jedno :P ''państw'' a tutaj Azja-Europa o.O
Odpisz
30 marca 2014, 21:33
5 bez żadnego ociągania się
Odpisz
30 marca 2014, 20:58
Portugalia - Hiszpania: Najbardziej epickie przekroczenie granicy, jakie w życiu widziałam.
Odpisz
30 marca 2014, 20:55
Mogli dać zdjęcie ameryki-meksyku z współczesności i pod spodem z 1899 dla porównania;)
Odpisz
30 marca 2014, 20:44
Epickie!
Odpisz