Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RudeTomato

15 stycznia 2022, 00:54

Podoba mi się ten format z 12 prac Asterixa, bardzo świeży

Avatar Liiiwcia

14 stycznia 2022, 21:13

albo piłka nożna

Avatar Ameliwona

14 stycznia 2022, 16:56

Mój brat to chyba z innego wymiaru bo on się jara teleturniejami

Avatar DejNo2zl

14 stycznia 2022, 15:50

Albo samochodami

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2022, 15:52

@DejNo2zl: Albo pociągami... Tak jak ja.

Avatar Envrei

14 stycznia 2022, 15:00

Jeśli nie liczy się "Power Rangers Dino thunder" albo w polskiej wersji "Dino grzmot" (a nie liczy bo to jedna z mniej lubianych przezemnie seri) to ja nie jarałem się dinusiami za dzieciaka

Avatar IkarAviator

Edytowano - 14 stycznia 2022, 12:17

W takim wieku zainteresowanie oscyluje pomiędzy dinozaurami, kosmosem, byciem rycerzem, komandosem lub wojownikiem ninja. Z czasem im bardziej potrzebujesz takiej chęci do życia i realizacji marzeń, tym bardziej ona zanika. Teraz twoje zainteresowania to tani obiad w okolicy, jak przejechać autobusem oszczędzając na bilecie i kiedy już można iść spać

Avatar lary6

14 stycznia 2022, 11:34

genialny szablon

Avatar DoraExplora

14 stycznia 2022, 12:04

@lary6: +1

Avatar Erazael

14 stycznia 2022, 11:48

Przepraszam, ja mam 19 i nadal skubię eukaliptus z Pahycefalozaurem

Avatar IICJII

13 stycznia 2022, 19:33

czy tylko ja nie interesowałem się nigdy dinozaurami?
może coś ze mną jest nie tak

Avatar PuyoPuyo

13 stycznia 2022, 23:48

@IICJII: jesteś normalny

Avatar polishplayer21

13 stycznia 2022, 21:39

Mi to zostało do około pierwszej klasy
Wtedy przerzuciłem się na historię

Avatar Drag_on

13 stycznia 2022, 22:16

@polishplayer21: ja w sumie od początku interesowałem się historią

Avatar Dragonix18

Edytowano - 13 stycznia 2022, 18:47

Przypomniały mi się wszystkie te film o Wędrówkach z Dinozaurami, Bestiami, Potworami
Ło Panie jakie to było dobre

Albo jeszcze Dinozaury i Świat Prehistorii z Nigelem Marvenem

Avatar Sadfrog

13 stycznia 2022, 19:09

@Dragonix18: nigerem *

Avatar
Hamczurk

13 stycznia 2022, 19:18

@Dragonix18: pamiętam wędrówki z dinozaurami xD

Avatar Kuman

13 stycznia 2022, 19:24

@Dragonix18: Kiedyś miałem całą kolekcję płyt z tym, ale zaginęły lub są tak porysowane, że nic z nich nie ma.

Avatar Boberek00

13 stycznia 2022, 18:58

Jasna cholera, dinozaury

Avatar Awlodd

13 stycznia 2022, 18:54

BETONIARYY

Avatar Grzesiufloryda

13 stycznia 2022, 18:52

I koparki. Nie zapomnij o koparkach

Avatar Bright32

13 stycznia 2022, 18:49

Bo dinozaury są koks

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

To będzie bolało

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pilne

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka