Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pokemon223

1 maja 2019, 02:33

Drogie w wykonaniu

Avatar Falikosek2000

5 lipca 2017, 22:36

W Głogowie pewnie nie będzie, bo nawet liczników nie ma xd

Avatar Anialeka05

9 lipca 2015, 16:31

A ja już takie widziałam jak jechałam do koleżanki na impreze.

Avatar Karolekpl

1 kwietnia 2014, 15:58

bardzo mądry pomysł

Avatar lopezix

29 marca 2014, 08:44

:)

Avatar nimo2001

27 marca 2014, 21:14

a co z daltonistami???

Avatar asdfghjk

27 marca 2014, 21:31

@nimo2001: Daltonista będzie miał łatwiej jeśli będą takie światła, ponieważ, kiedy są takie jak teraz to totalnie mieszają się kolory.

Avatar PanKtos

27 marca 2014, 21:46

@asdfghjk: ... Czy nie wpadłeś na to dlaczego te kolry są na różnych kółkach(są 3)? To dla daltonistów. Jak zrobią tak jak proponuja to właśnie nie ułatwi daltonistą tego :)

Avatar Geodude

27 marca 2014, 17:12

Przecież mamy liczniki, które odliczają ile jeszcze się będzie palić dane światło.

Avatar bylejakbylegdzie

27 marca 2014, 18:47

@Geodude: u mnie w mieście nie ma świateł ale jak byłem 8 lat temu we wrocławiu odebrać komputer z naprawy to nie było liczników

Avatar Geodude

27 marca 2014, 18:52

@bylejakbylegdzie: Ja mieszkam w Kutnie (miasto mniej więcej w samym środku Polski i jakoś mam liczniki.

Avatar lordzi

27 marca 2014, 14:30

W kilku miejscach w kraju są czerwone zegary odliczające czas, nie trzeba kombinować z mało czytelnymi z daleka nowościami

Avatar TheGreatcat

27 marca 2014, 16:58

@lordzi: Np we Wrocławiu jest takich sporo i bardzo dobrze działają.

Avatar loloja

27 marca 2014, 14:46

jestem za!

Avatar bylejakbylegdzie

27 marca 2014, 14:46

w polsce tego nie będzie bo to zmniejszy ilość mandatów co będzie miało negatywny skutek na budżet państwa

Avatar AresXX22

27 marca 2014, 14:37

Why we aren't funding this?

Avatar Omeg12

Edytowano - 27 marca 2014, 14:20

Sądzę, że tak czy owak każdy próbowałby na hama ZDĄRZYĆ.

Avatar Ontariel

27 marca 2014, 14:15

*zdążysz

Avatar baretos

27 marca 2014, 14:06

W Polsce i tak ukradną.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

I po kłopocie

Nie idź!

To się nie może nie udać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ostry ten sędzia

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka