Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
I po kłopocie
Nie idź!
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2019, 02:33
Drogie w wykonaniu
Odpisz
5 lipca 2017, 22:36
W Głogowie pewnie nie będzie, bo nawet liczników nie ma xd
Odpisz
9 lipca 2015, 16:31
A ja już takie widziałam jak jechałam do koleżanki na impreze.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 15:58
bardzo mądry pomysł
Odpisz
29 marca 2014, 08:44
:)
Odpisz
27 marca 2014, 21:14
a co z daltonistami???
Odpisz
27 marca 2014, 21:31
@nimo2001: Daltonista będzie miał łatwiej jeśli będą takie światła, ponieważ, kiedy są takie jak teraz to totalnie mieszają się kolory.
Odpisz
27 marca 2014, 21:46
@asdfghjk: ... Czy nie wpadłeś na to dlaczego te kolry są na różnych kółkach(są 3)? To dla daltonistów. Jak zrobią tak jak proponuja to właśnie nie ułatwi daltonistą tego :)
Odpisz
27 marca 2014, 17:12
Przecież mamy liczniki, które odliczają ile jeszcze się będzie palić dane światło.
Odpisz
27 marca 2014, 18:47
@Geodude: u mnie w mieście nie ma świateł ale jak byłem 8 lat temu we wrocławiu odebrać komputer z naprawy to nie było liczników
Odpisz
27 marca 2014, 18:52
@bylejakbylegdzie: Ja mieszkam w Kutnie (miasto mniej więcej w samym środku Polski i jakoś mam liczniki.
Odpisz
27 marca 2014, 14:30
W kilku miejscach w kraju są czerwone zegary odliczające czas, nie trzeba kombinować z mało czytelnymi z daleka nowościami
Odpisz
27 marca 2014, 16:58
@lordzi: Np we Wrocławiu jest takich sporo i bardzo dobrze działają.
Odpisz
27 marca 2014, 14:46
jestem za!
Odpisz
27 marca 2014, 14:46
w polsce tego nie będzie bo to zmniejszy ilość mandatów co będzie miało negatywny skutek na budżet państwa
Odpisz
27 marca 2014, 14:37
Why we aren't funding this?
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2014, 14:20
Sądzę, że tak czy owak każdy próbowałby na hama ZDĄRZYĆ.
Odpisz
27 marca 2014, 14:15
*zdążysz
Odpisz
27 marca 2014, 14:06
W Polsce i tak ukradną.
Odpisz