Gdy on jest Twoim księciem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Pilne
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2014, 21:49
Wyrosłam z książąt. Japońskie musicale nauczyły mnie, że najfajniejszym facetem w bajce jest ten, którego zamierza samemu zagrać autor adaptacji. Nawet jeśli oryginalnie w bajce nie było takiej postaci.
Odpisz
30 marca 2014, 21:14
Ozzy to taki książę ciemności jak z koziej dupy trąbka. Jest***owy po pierwszym rozstaniu z BS. Waiting for hates.
Odpisz
30 marca 2014, 19:38
so good <3
Odpisz
30 marca 2014, 17:22
Ozzy zawsze spoko
Odpisz