Rozmowa z maniakiem komputera
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Młodzi gniewni
Niezniszczalne
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2015, 13:48
Typowy no-life
Odpisz
14 marca 2012, 15:48
Było kiedyś ale co tam , fajne.
Odpisz
26 października 2011, 19:34
Ctrl+S =zapis
Ctrl+Z =cofnij
Alt+F4 =zamknij
Ctrl+Alt+Del =Menadżenr zadani czy jakoś tak... mi sie pojawia takie cos "Menadżer zadań Windowsa"
Obrazek 5/5 i do ulu poradnik jak by ktoś nie wiedział.
kopia żeby było bliżej
Odpisz
30 września 2011, 15:07
co to ctr+s i ctr+z?
Odpisz
30 września 2011, 15:39
ctr+s to zapisz ctr+z to cofnij
Odpisz
1 października 2011, 11:42
@marcin2010: dzięki bo ja uzywam tylko w gravh tych skrotow i to tylko 3: ctrl+c ctrl+v i shift+ctrl
Odpisz
30 września 2011, 21:46
Za mondry :D xD :D
Odpisz
30 września 2011, 19:33
No i gadaj z debilem xD
Odpisz
30 września 2011, 18:26
z takim to nie pogadasz. 5/5 ;)
Odpisz
30 września 2011, 16:45
Ctrl+S =zapis
Ctrl+Z =cofnij
Alt+F4 =zamknij
Ctrl+Alt+Del =Menadżenr zadani czy jakoś tak... mi sie pojawia takie cos "Menadżer zadań Windowsa"
Obrazek 5/5 i do ulu poradnik jak by ktoś nie wiedział.
Odpisz
30 września 2011, 18:16
@xsvos99: Menadżera zazwyczaj używa się, aby szybko wyłączyć niepotrzebny, denerwujący, zawieszony program. :d
A obrazek... 2
Odpisz
30 września 2011, 07:32
Oj tam, oj tam. Musiał zapisać swoje myśli, cofnąć głupią wypowiedź, zamknąć się i w końcu spalić się ze wstydu.
Odpisz