Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2022, 13:29

A pisanie / mówienie prawdy by ostrzec innych?

Avatar whereswally

18 stycznia 2022, 02:08

Najwieksza liga spie....enia umysłowego. Wchodzić w dupe, odwalać jakiś szajs, być miłym totalnie interesownie a potem wyrzygać sie emocjonalnie jak najgorszy leszcz bo jednak kundel nie dostał szyneczki za swoje sztuczki

Avatar rumcajschr

17 stycznia 2022, 15:40

"Ale jak to ona nie chce być moją seksualną niewolnicą po tym jak otworzyłem jej drzwi?"

Avatar Figarus

18 stycznia 2022, 01:51

@rumcajschr: Pozostaje chloroform i szybkie porządki w piwnicy...

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2022, 18:17

A to nie bardziej ci "Łobuzy" ?

Avatar Gaiaphage

17 stycznia 2022, 22:37

Łobuzy to od razu ci powiedzą w prosto twarz że dziewczyna jest taka a siaka. Oni nie latają za dziewczynami i ich nie simpują, bo liczą że zaliczą. Bad boje walą prosto z mostu, krótka piłka tak lub nie.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2022, 22:56

@Gaiaphage: to się nazywa ubieganie się o serce dziewczyny a nie simpowanie. Mylisz pojęcia

Avatar Gaiaphage

17 stycznia 2022, 22:58

Albo o coś innego

Avatar
Senedrom

17 stycznia 2022, 18:32

Bardzo ...jowe zachowanie ze strony takich typów

Chociaż z drugiej strony współczuję i uważam za żałosnych typów którzy pocieszają dziewczyny i je wspierają żeby na końcu jak ta dziewczyna wyjdzie na prostą zostawiła ich jak niepotrzebny baton na murku. A wiem co mówię bo sam kiedyś taki byłem

Avatar przemek1ni

17 stycznia 2022, 18:49

Czyli uważasz za żałosne wspieranie osoby w kryzysie emocjonalnym dlatego, że czyjaś inwestycja czasu nie wynagrodzi osoby wspierającej w żaden sposób?

Avatar
Senedrom

17 stycznia 2022, 18:57

@przemek1ni: Nie, uważam że wspieranie osoby przybitej jednocześnie mając nadzieję że coś z tego będzie ale jednocześnie wiedząc jaka ta osoba jest i że zostanie się porzuconym jest żałosne

Avatar przemek1ni

17 stycznia 2022, 19:02

A, wspieranie kogoś głównie dlatego, że chce się mieć bliską relację jest według mnie też słabe, ale jeszcze słabsze jest pogardzanie sobą i osobami nieświadomie popełniającymi podobny błąd, zamiast cieszyć się, że drugi raz w życiu będzie się bardziej świadomym

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2022, 18:23

Ja jestem miły i nie chce mieć dziewczyny, ponieważ psuje to moje plany

Avatar szyper2006

18 stycznia 2022, 06:33

no nie wiem, jakoś to wielu planów nie krzyżuje z tego co wiem, bo to nie jest tak że to jest bezduszna istota pożerająca czas, pieniądze i chęci do życia w zamian za nic, przynajmniej zazwyczaj jeśli to zdrowa relacja

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2022, 08:59

@szyper2006: Tak, ale trzeba poświęcać na nią czas, a w realizacji planów życiowych jest on zbyt istotny

Avatar szyper2006

18 stycznia 2022, 09:06

mi akurat udaje się swoje pasje realizować oraz poświęcać czas i uwagę komuś na kim mi zależy, także to nie tak że trzeba wybrać.

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2022, 15:36

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Powodzenia

Deal życia

To się nie może nie udać

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka