Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kot_miolnir_

18 stycznia 2022, 08:20

Czemu ten facet wygląda jak lupin z hp

Avatar Gopostal

18 stycznia 2022, 01:40

Śmieszną mnie znawcy nazywający pis komunistami.
Nie macie pojęcia czym jest komunizm. Pis to zwykli populiści i konserwatyści, a gospodarczo daleko im do lewicy. Częściowo planowa gospodarka [ale jednoczesne wspieranie przedsiębiorców np. w czasie pandemii], jeden próg podatkowy [tylko 32%, przy takiej Francji i Włoszech to nisko, a nie nazwałbym tych krajów socjalistycznymi] i katotaliban nie mają wiele wspólnego z komunizmem, ani nawet z socjalizmem jaki mieliśmy za PRL. W PRL mieliśmy przynajmniej własny przemysł, budownictwo mieszkaniowe, kościół się tak nie panoszył, były plany budowy elektrowni atomowej, teraz jesteśmy w zasadzie taką kolonią zachodu i jesteśmy od wszystkich zależni bo mamy tylko węgiel a i to już nie na długo. Długi kolosalnie większe niż te które były przez Gierka, a wtedy przynajmniej ten kraj się rozbudowywał. A władzę mamy słabą, co oni robią w sprawach pandemii? Boją się cokolwiek zrobić bo im jeszcze nie daj boże poparcie spadnie! Ci...usze i tyle w temacie, żylibyście w Chinach albo KRLD to byście zobaczyli jak się takie sprawy załatwia, ale wtedy byście nie mogli popłakać w internecie jakiego to nie macie totalitaryzmu, bo dostaliście 100zł mandatu za popylanie bez maski w galerii handlowej. Ehhh...

Avatar Gopostal

18 stycznia 2022, 02:13

@Gopostal: Wracając do chociażby budownictwa mieszkaniowego, porównajcie sobie dawną organizację tego do dzisiejszej patodeweloperki i pętli na szyi w postaci kredytu na ~30 lat pochłaniającego połowę pensji.

Avatar przemek1ni

18 stycznia 2022, 07:47

@Gopostal: Ale to ty dzwonisz

Avatar DzikiZbik

17 stycznia 2022, 21:23

Oby nie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Nic tutaj nie widziałeś!

Dobry pracownik to tani pracownik

Moja walka o chociaż jeden dyplom

Jeden rabin mowi tak, drugi rabin mówi nie

Imo Nestle cringe

Wszystko się zgadza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka