Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Trzykrotny T
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2018, 11:04
pewnie dark souls 2
Odpisz
23 marca 2018, 22:20
To Best coś tam
Odpisz
16 sierpnia 2015, 15:59
Dlaczego oni mają figury geometryczne zamiast nosów?
Odpisz
29 września 2016, 22:01
@SharpNeedle: To są bryły.
:D
Odpisz
25 grudnia 2015, 10:12
widocznie on jest noobem
Odpisz
30 marca 2014, 21:36
Losing is fun!
Odpisz
27 marca 2014, 17:02
Dark Souls 2?
Odpisz
27 marca 2014, 17:13
@kamdab: Tak.
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2014, 16:16
@kamdab: Napisałem komentarz bez sensu, zignoruj to proszę.
Odpisz
28 marca 2014, 08:25
W Call of duty się da:D
Odpisz
27 marca 2014, 23:01
W najnowszej odsłonie
,, Najtrudniejsza Gra Świata 3'' można zginąć w menu (może to być 2 ale nie pamiętam)
Odpisz
16 sierpnia 2015, 15:58
@kacpi_gamer: w 3 chyba
Odpisz
27 marca 2014, 22:26
te nosy...
Odpisz
27 marca 2014, 21:15
"Można zginAć w menu głównym". Co zginać?
Odpisz
27 marca 2014, 19:59
ten gość musi byc naprawde dobry
Odpisz
27 marca 2014, 19:38
takie obrazki powinny pyć codzienie
Odpisz
27 marca 2014, 19:08
W I Wanna Be The Guy wszystko jest mozliwe.
Odpisz
27 marca 2014, 18:25
czy ktoś oprócz mnie zauważył te wielkie nosy?
Odpisz
27 marca 2014, 17:07
Najtrudniejsza gra świata 3? ;-;
Odpisz
27 marca 2014, 17:36
@Mirek01: Albo nowa część Dark Souls.
Odpisz
27 marca 2014, 18:11
@Flyingseeker: albo arma 2
Odpisz