memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 stycznia 2022, 03:23
Odpisz
18 stycznia 2022, 23:49
To zaczyna zbyt szybko iść w kierunku dyktatury
18 stycznia 2022, 22:01
do pewnego momentu uważalem ze gadanie w stylu ,, niedlugo prl tu bezioe,, za przesade ale chyba czas zrewidować poglądy
18 stycznia 2022, 12:17
Imo to wina zydow
18 stycznia 2022, 20:51
Ze wstydu byś się spalił za to co właśnie tu umieściłeś
18 stycznia 2022, 21:20
@Rodion: to było czarne jak niejeden piec wiadomo czemu
18 stycznia 2022, 21:30
@maslo123_5: Chleb w piecu?
@Rodion: żydowski
18 stycznia 2022, 21:35
@maslo123_5: Tylko lepiej, żeby go za długo tam nie trzymać
18 stycznia 2022, 21:17
A w instytucjach państwowych ma wisieć portret prezesa w każdej sali?
18 stycznia 2022, 21:11
czesto mysle sobie ok, moze jeszcze bedzie lepiej ni ch*ja, trzeba wypier*alać z tego kraju
18 stycznia 2022, 20:23
Propaganda? A co to takiego?
18 stycznia 2022, 20:50
Propaganda? Jak za darmo to dej
18 stycznia 2022, 20:49
Nie sprecyzowali o których ludzi chodzi
18 stycznia 2022, 19:53
Wielkie napisy wychwalające władzę za każdym rogiem? Gdzieś już to chyba widziałem (nie że mam jakiś przykład, po prostu wydaje mi się że gdzieś to widziałem)
18 stycznia 2022, 09:59
A ludzie wciąż twierdzą że mamy demokrację lol
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2022, 03:23
Odpisz
18 stycznia 2022, 23:49
To zaczyna zbyt szybko iść w kierunku dyktatury
Odpisz
18 stycznia 2022, 22:01
do pewnego momentu uważalem ze gadanie w stylu ,, niedlugo prl tu bezioe,, za przesade ale chyba czas zrewidować poglądy
Odpisz
18 stycznia 2022, 12:17
Imo to wina zydow
Odpisz
18 stycznia 2022, 20:51
Ze wstydu byś się spalił za to co właśnie tu umieściłeś
Odpisz
18 stycznia 2022, 21:20
@Rodion: to było czarne jak niejeden piec wiadomo czemu
Odpisz
18 stycznia 2022, 21:30
@maslo123_5: Chleb w piecu?
Odpisz
18 stycznia 2022, 21:30
@Rodion: żydowski
Odpisz
18 stycznia 2022, 21:35
@maslo123_5: Tylko lepiej, żeby go za długo tam nie trzymać
Odpisz
18 stycznia 2022, 21:17
A w instytucjach państwowych ma wisieć portret prezesa w każdej sali?
Odpisz
18 stycznia 2022, 21:11
czesto mysle sobie ok, moze jeszcze bedzie lepiej
ni ch*ja, trzeba wypier*alać z tego kraju
Odpisz
18 stycznia 2022, 20:23
Propaganda? A co to takiego?
Odpisz
18 stycznia 2022, 20:50
Propaganda? Jak za darmo to dej
Odpisz
18 stycznia 2022, 20:49
Nie sprecyzowali o których ludzi chodzi
Odpisz
18 stycznia 2022, 19:53
Wielkie napisy wychwalające władzę za każdym rogiem? Gdzieś już to chyba widziałem (nie że mam jakiś przykład, po prostu wydaje mi się że gdzieś to widziałem)
Odpisz
18 stycznia 2022, 09:59
A ludzie wciąż twierdzą że mamy demokrację lol
Odpisz