Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2022, 22:07

W 3:15 zaczyna krzyczec " IM A MONKEEE, IM A MONKREE, IM A MINKEEEEE MAN, IMA MONKEEE" co jesy nawiązaniem do marzeń internautów

Avatar RommSter

18 stycznia 2022, 22:21

a ja chcialbym byc szczesliwym czlowiekiem cocnie martwi sie o wszystko i nie choruje na wszystko ck sie da
ewentualnie karlem z niebieskimi wlosami f

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2022, 22:22

@RommSter: bierz rutinoskorbin i tran 👍👍👍

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2022, 10:01

KRAAAAAAA KRAAAAAAAA!!

Avatar dominichouse

19 stycznia 2022, 00:58

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2022, 10:00

@dominichouse: Cowiek maupa
Zobacz se filmik na yt

Avatar
PolskiKarp

18 stycznia 2022, 22:09

Kiedyś obudziłem się w nocy, była zima... mieszkam na osiedlu w bloku na 4 piętrze. Leżałem bez ruchu, światło latarni odbijało się od pokrytej śniegiem ulicy, wszędzie było tak biało, ale uświadomiłem sobie, jaki to dźwięk mnie obudził, dobiegał jakby ze śmietnika, taki skrzek ptaka i drapanie, ten dźwięk był tak głośny, że pomyślałem, że zaraz jakiś starszy frustrat wyjdzie na balkon i coś ryknie.. albo zadzwoni na policję, ale nic takiego się nie stało. Ten dźwięk kraczenia połączonego ze skowytem i drapaniem był jednostajnie miarowy, doprowadzał mnie do takiej skrajności, że mówiłem sobie tylko: przecież to się nie może dziać naprawdę, to nie jest horror tylko prawdziwe życie, serio miałem już łzy w oczach , nie wiem ile leżałem bez ruchu, ale gdy kraczenie trochę ucichło, zebrałem się w sobie i delikatnie podeszłem do okna. Na śmietniku nic się nie działo, postanowiłem więc, że uchylę trochę firankę i zobaczę dokładniej. Chwyciłem lekko za krawędź... JEEEBBBBB! KRAAAAAA! Jak coś nie pie....nie w szybę, chwyci mnie za rękę, patrzę a tu Cowiek maupa, największy zbrodniarz wojenny! "Sk...ysynie zostaw mnie!!!" darłem się jak poj...ny, a on tylko: KRAAAAAA! KRAAAAAA! UUUUUU...! Wj...łem się do pokoju, a on stanął przede mną na parapecie w całej okazałości, szybko wybiegłem z mieszkania, otworzyłem szafkę na bezpieczniki na korytarzu, chcąc urwać drzwiczki, aby mieć czym się bronić, ale Cowiek już był za mną... KRAAAAAAAAAAA! Odskoczyłem... a on jak nie pie....nie w te bezpieczniki, w całym bloku zamigotało światło, a ja korzystając z okazji, zamknąłem drzwiczki i zakleiłem je gumą do żucia... A on tylko wył i prychał, po czym się uspokoił, a ja wróciłem do swojego łóżka... Cowiek Maupa siedzi już w budce na bezpieczniki drugi rok... A ja tylko modlę się, żeby nie było jakiejś awarii w bloku...

Avatar podejrzanyczlowiek007

18 stycznia 2022, 22:03

KRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUU

Avatar Boberek00

18 stycznia 2022, 22:05

@podejrzanyczlowiek007: Sk...ysynie zostaw mnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niezniszczalne

A jednak zrobili to w ten sposób

Tacy to pożyją

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka