Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Trzeba brać osobną torbę
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2022, 23:52
w sumie zastanawia mnie jakim cudem miałoby to chłodzić cokolwiek, patrząc na to że chłodzenie to oddawanie energii, a ledwo skroplona woda jest praktycznie tej samej temperatury co para. Więc zamiast wyparować i odlecieć w pi..u to energia wraca do szklanki. Nie wiem co za geniusz to wymyślił ale coś nie wyszło
Odpisz
25 stycznia 2022, 14:02
@Marequel: chyba źle przeczytałeś, tam pisze oSładzać, nie oCHładzać
Odpisz
25 stycznia 2022, 15:48
@dawid51: oj tam czepiasz się
Odpisz
25 stycznia 2022, 20:25
@Marequel: wiem że się czepiam
Odpisz
19 stycznia 2022, 20:11
słodzona kawa?? FUJ!!
Odpisz
19 stycznia 2022, 20:23
@Maly_KSIAZE: popieram
Odpisz
19 stycznia 2022, 20:26
@Jozef0705: i już Cię lubię!!
Odpisz
20 stycznia 2022, 09:33
@Maly_KSIAZE: Też popieram. Tylko nie pić na czczo bo się wykończysz.
Odpisz
20 stycznia 2022, 09:59
heh.. pracuję 6-18.. na śniadanie mam kawę, zapitą wodą i, najczęściej, napojem energetycznym.. pierwsze jedzenie spożywam ok 11 :) mój organizm to akceptuje.. nie ma wyjścia..
Odpisz
19 stycznia 2022, 20:27
@Maly_KSIAZE i nawzajem!
Odpisz
19 stycznia 2022, 19:51
To wygląda jak wata cukrowa
Odpisz
23 stycznia 2022, 23:47
@olimpicYT3356: bo to jest wata cukrowa
Odpisz
23 stycznia 2022, 23:57
@Marequel: Understandable, have a great day
Odpisz
19 stycznia 2022, 16:58
Pewnie wszystko się lepi od skapującego cukru, ale niee, wygląd musi być!
Odpisz
19 stycznia 2022, 12:20
Tylko 70?
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2022, 12:21
@Bartolinise: Za deskę, kawałek drutu i patyk.
K...a to prawie jak za darmo.
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2022, 12:28
@Kapitalista: 70 to cena za filiżanke bez kawy bez kawy
Odpisz
19 stycznia 2022, 12:30
@LOKO30: no i teraz mi się zgadza
się zgadza
Odpisz
19 stycznia 2022, 13:04
@Bartolinise: się zgadza się zgadza mi też
Odpisz
19 stycznia 2022, 13:29
@AgnieszkaKielbasowska228: mi też mi też
Odpisz
19 stycznia 2022, 16:15
wszystko jasne wszystko jasne
Odpisz
19 stycznia 2022, 16:05
Początkujący influencerzy:
Odpisz
19 stycznia 2022, 16:06
@Chenderella:
Influencerzy: mam 10000 obserwujących na tiktoku
Odpisz
19 stycznia 2022, 13:26
Imo byłoby warto tych 70 złotych
Odpisz
19 stycznia 2022, 12:45
zrobię tak z herbatą
Odpisz