Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Marequel

23 stycznia 2022, 23:52

w sumie zastanawia mnie jakim cudem miałoby to chłodzić cokolwiek, patrząc na to że chłodzenie to oddawanie energii, a ledwo skroplona woda jest praktycznie tej samej temperatury co para. Więc zamiast wyparować i odlecieć w pi..u to energia wraca do szklanki. Nie wiem co za geniusz to wymyślił ale coś nie wyszło

Avatar dawid51

25 stycznia 2022, 14:02

@Marequel: chyba źle przeczytałeś, tam pisze oSładzać, nie oCHładzać

Avatar Marequel

25 stycznia 2022, 15:48

@dawid51: oj tam czepiasz się

Avatar dawid51

25 stycznia 2022, 20:25

@Marequel: wiem że się czepiam

Avatar Maly_KSIAZE

19 stycznia 2022, 20:11

słodzona kawa?? FUJ!!

Avatar Jozef0705

19 stycznia 2022, 20:23

@Maly_KSIAZE: popieram

Avatar Maly_KSIAZE

19 stycznia 2022, 20:26

@Jozef0705: i już Cię lubię!!

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2022, 09:33

@Maly_KSIAZE: Też popieram. Tylko nie pić na czczo bo się wykończysz.

Avatar Maly_KSIAZE

20 stycznia 2022, 09:59

heh.. pracuję 6-18.. na śniadanie mam kawę, zapitą wodą i, najczęściej, napojem energetycznym.. pierwsze jedzenie spożywam ok 11 :) mój organizm to akceptuje.. nie ma wyjścia..

Avatar Jozef0705

19 stycznia 2022, 20:27

@Maly_KSIAZE i nawzajem!

Avatar olimpicYT3356

19 stycznia 2022, 19:51

To wygląda jak wata cukrowa

Avatar Marequel

23 stycznia 2022, 23:47

@olimpicYT3356: bo to jest wata cukrowa

Avatar olimpicYT3356

23 stycznia 2022, 23:57

@Marequel: Understandable, have a great day

Avatar NiktPrzydatny

19 stycznia 2022, 16:58

Pewnie wszystko się lepi od skapującego cukru, ale niee, wygląd musi być!

Avatar Bartolinise

19 stycznia 2022, 12:20

Tylko 70?

Avatar Kapitalista

Edytowano - 19 stycznia 2022, 12:21

@Bartolinise: Za deskę, kawałek drutu i patyk.
K...a to prawie jak za darmo.

Avatar LOKO30

Edytowano - 19 stycznia 2022, 12:28

@Kapitalista: 70 to cena za filiżanke bez kawy bez kawy

Avatar Bartolinise

19 stycznia 2022, 12:30

@LOKO30: no i teraz mi się zgadza
się zgadza

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

19 stycznia 2022, 13:04

@Bartolinise: się zgadza się zgadza mi też

Avatar
Dopamine

19 stycznia 2022, 13:29

@AgnieszkaKielbasowska228: mi też mi też

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2022, 16:15

wszystko jasne wszystko jasne

Avatar Chenderella

19 stycznia 2022, 16:05

Początkujący influencerzy:

Avatar Chenderella

19 stycznia 2022, 16:06

@Chenderella:
Influencerzy: mam 10000 obserwujących na tiktoku

Avatar MeliPL

19 stycznia 2022, 13:26

Imo byłoby warto tych 70 złotych

Avatar
ZiemiaJestPlaska

19 stycznia 2022, 12:45

zrobię tak z herbatą

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar starmagedon
Dodane przez: starmagedon

Dobrze czasem się oderwać

Północne Węgry

Trzeba brać osobną torbę

Młodzi gniewni

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka