Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozwalgo

27 stycznia 2022, 11:08

Największy koszmar Ziobry

Avatar Adix174

Edytowano - 24 stycznia 2022, 20:06

przypadkiem nie była ona w king kongu?

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2022, 00:51

Wyobraź sobie że coś takiego chodzi po tobie.

Avatar judixxx

21 stycznia 2022, 08:16

Wyobraź sobie że się budzisz i widzisz taką na swoim suficie

Avatar starmagedon

21 stycznia 2022, 11:38

@judixxx: Rzucam w niego kapciem i każę złazić stamtąd i iść na swoje legowisko.

Avatar Gameroqu

22 stycznia 2022, 16:52

@starmagedon: ja bym się zes**ł

Avatar PridSanisi

21 stycznia 2022, 23:26

a polska stonoga gnije w pierdlu

Avatar Anantashesha

21 stycznia 2022, 02:28

Artropleura* ;)
Była największym stawonogiem w historii Ziemi i dziś nie mogłaby żyć ze względu na za małą zawartość tlenu w atmosferze w porównaniu do karbonu w którym żyła.
Stonogi mają jeszcze jeden rekord - prawdopodobnie były pierwszymi stworzeniami w historii Ziemi oddychającymi powietrzem atmosferycznym.

Avatar JanPat2

21 stycznia 2022, 01:04

Ciekawe czy j.... partie rządzącą odpowiednio mocno do swoich wymiarów

Avatar polska_cebulka

Edytowano - 20 stycznia 2022, 19:59

ciekawe jak smakowala

Avatar nazyk

21 stycznia 2022, 00:08

@polska_cebulka: założę się że jak kurczak

Avatar LadyDialga

20 stycznia 2022, 21:10

Here we go again
P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Rixo_CzarnyMis

20 stycznia 2022, 21:54

Avatar LadyDialga

20 stycznia 2022, 21:55

@Rixo_CzarnyMis: we did it! :D

Avatar JejakZMetropolii

20 stycznia 2022, 19:52

Będzie rosół

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2022, 13:23

Ciekawe czy można by jeździć na niej jak na deskorolce

Avatar MeliPL

Edytowano - 19 stycznia 2022, 13:24

jak najbardziej

Avatar Boberek00

19 stycznia 2022, 13:30

Nie ma kół

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2022, 13:37

@Boberek00: ale ma nogi

Avatar PanJaweuTrzeci

20 stycznia 2022, 19:50

az sto

Avatar wuj3456

20 stycznia 2022, 19:33

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2022, 20:03

Avatar Murarzowa

19 stycznia 2022, 15:26

Imagine zobaczyć w lesie taką pierwszy raz w życiu nie wiedząc, że istnieje

Avatar
bylojuz12

19 stycznia 2022, 15:59

@Murarzowa: Wyobraź sobie stanąć na takiej obiema nogami, a ta zaczyna się poruszać.

Avatar Murarzowa

19 stycznia 2022, 16:10

wiem

Avatar Pawloczek

19 stycznia 2022, 17:05

@Murarzowa: i nagle zaczyna biec w twoją stronę

Avatar
bylojuz12

19 stycznia 2022, 16:01

Kejdzej!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pozdrawiam świetliki

Co za przypadek

Powodzenia

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka