Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
A, okej
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Za co ta premia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2022, 18:00
Miałem tak z moją Nokią, na szczęście to nie był ten model, od upadku którego pęka podłoga.
Odpisz
20 stycznia 2022, 09:20
Nie. Ale pamiętam jak zajechana bateria nie oznaczała konieczności wymiany telefonu, tylko konieczność wymiany baterii. No ale to było ekologiczne więc już tego nie ma.
Odpisz
20 stycznia 2022, 16:17
Ludzie kiedyś: butelki po mleku do zwrotu, pakowanie jedzenia w gazety i papier, ciuchy jak kupisz to wystarczą na dekadę. Spokojnie, nie roztyjesz się i będą wciąż dobre bo nie ma tony niezdrowej żywności na wyciągnięcie ręki
Ludzie teraz: produkują byle elektroniczne gówna, jak się rozsypie bateria to cały telefon do wymiany, ciuchy się przecierają po paru miesiącach bez większego wysiłku, wszystko jest opakowane w tonę plastiku
Gdzieś tam tak zwani "ekolodzy": PrZesTaŃcIe, oczywiście zwalają winę na konsumentów a nie producentów
Jakbyśmy jeszcze mieli jakiś wybór
Odpisz
20 stycznia 2022, 11:16
Cały czas komuś na lekcji spada. Brakuje odgłosu lego
Odpisz
20 stycznia 2022, 01:00
Tak było w moim samsung j5. Miał problemy z odczytywaniem karty pamięci i nie można było gierek i messengera instalować. Potrafil przeżyć spadnięcie z łóżka pietrowego, spaść na beton z pól metra i sie nie rozbijał. Niestety jego historia się skończyła gdy jechałem rowerem i mi wypadł. Nie wiem z czego ta szybka była zrobiona bo ta w moim nowym telefonie to jest hartowana i dupna.
Odpisz
20 stycznia 2022, 07:49
no a co ma się stać jak telefon ci wypadnie podczas jazdy na rowerze? To nie autobus, że kierowca wstanie i zacznie klaskać
Odpisz
19 stycznia 2022, 21:23
Co tu robią boomerskie memy
Odpisz
20 stycznia 2022, 07:51
@patryko1234: jak się nie podoba to wyjdź
Odpisz
19 stycznia 2022, 21:04
XD wyobraźcie sobie iphona 14 wypada wam bateria i musicie zapłacić 2 razy tyle za naprawę
Odpisz
19 stycznia 2022, 20:28
Tak, zawsze udawałem że jakiegoś gościa zamykam w pancerzu Dartha Vadera (Bateria to facet a telefon to zbroja)
Odpisz
19 stycznia 2022, 20:08
nadal tak mam
Odpisz
19 stycznia 2022, 19:16
nadal tak mam lol
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2022, 19:16
A teraz nastały czasy gdzie po upuszczeniu baterii wypada telefon.../s
Odpisz
19 stycznia 2022, 18:55
Jeszcze miesiąc temu taki miałem
Odpisz
19 stycznia 2022, 18:37
tak, te czasy były do dupy :tf:
Odpisz
19 stycznia 2022, 16:56
A teraz tylko wybucha, a ziemniaki nadal nie posolone.
Odpisz
19 stycznia 2022, 16:26
Tak
Odpisz